Tinklalapio logotipas
Grįžti

Kviečiame siūlyti kandidatus eiti mokyklos direktoriaus pavaduotojo pareigas Europos mokyklose Bergene ar Alikantėje
event 2015-02-23 domain Švietimo ir mokslo ministerija

Kviečiame siūlyti kandidatus eiti mokyklos direktoriaus pavaduotojo pareigas Europos mokyklose Bergene ar Alikantėje

Artimiausiu metu Europos mokyklų Generalinio sekretoriaus biuras kvies valstybes teikti kandidatus konkursui eiti ikimokyklinio ir pradinio ugdymo direktoriaus pavaduotojo pareigas. Švietimo ir mokslo ministerija kviečia siūlyti kandidatus užimti šias pareigas Europos mokykloje Bergene (Nyderlandai) arba Alikantėje (Ispanija).

Reikalavimai pretendentams: turėti aukštąjį išsilavinimą, pedagogo kvalifikaciją ir būti ikimokyklinio ugdymo arba pradinių klasių ugdymo specialistu; ne mažesnė kaip 5 metų atitinkamos pareigybės pedagoginio darbo patirtis; labai gerai mokėti bent vieną užsienio (anglų, prancūzų, vokiečių) kalbą; turėti žinių apie Europos mokyklų sistemą; išmanyti mokinių vertinimo sistemas ir gebėti jas taikyti ugdymo procese; gebėti planuoti ir organizuoti ugdymo procesą pagal humanistinės pedagogikos principus; išmanyti darbą su kompiuteriu; gebėti bendrauti ir bendradarbiauti.

Privalumas kandidatams į Bergeno mokyklą – olandų kalbos mokėjimas, o į Alikantės mokyklą – ispanų kalbos mokėjimas.

Pretendentai, atitinkantys kriterijus, bus informuojami apie jų kandidatūrų teikimą Europos mokyklų Generalinio sekretoriaus biurui.

Pretendentai savo detalų gyvenimo aprašymą iki kovo 1-osios gali siųsti elektroninio pašto adresu Audrone.Razmantiene@smm.lt

Švietimo ir mokslo ministerijos

Komunikacijos skyrius

Tel. (8 5) 219 1253

El. paštas info@smm.lt