Tinklalapio logotipas
Grįžti

Kviečiame pedagogus į kovo mėnesį rengiamus seminarus
event 2015-02-27 domain Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

Kviečiame pedagogus į kovo mėnesį rengiamus seminarus

Kovo 10 d. organizuojamas seminaras Įvadas į viešą kalbėjimą (lektorė Vida Lipskytė), skirtas pedagogams, norintiems susipažinti su auditorijos (mokinių, tėvelių, kolegų pedagogų ar pan.)  valdymo metodais, suvokti baimės klysti padarinius, mokytis laisviau elgtis prieš auditoriją bei reikšti mintis. Dalyvių laukia praktinė pažintis su oratorystės meno pagrindais, improvizacinio teatro ir psichodramos metodais, įvairiais kvėpavimo ir kalbos aparato pratimais. 

Kovo 10 d. vyks seminaras Dialogu paremtas verslumo ugdymas mokykloje. Seminaro vedėja Lina Mačernienė pristatys dialogu paremtą DIAMEE metodą, kuris šiuolaikinėje mokyklose naudojamas verslumui ugdyti. Šis metodas skirtas perduoti pageidaujamoms vertybėms ir elgesio modeliui. DIAMEE metodą sukūrė Suomijos neuniversitetinės aukštosios verslo mokyklos HAMK mokslininkė Helena Arnio. 

Kovo 12 d. pedagogų pageidavimu kartojamas seminaras Diferencijavimas ir individualizavimas pamokoje (lektorė Julija Ladygienė), kurio metu bus gryninami diferencijavimo ir individualizavimo principai, aiškinamasi, kaip nutiesti tiltą tarp teorijos ir praktikos. 

Kovo 18 d. planuojamas naujas seminaras Aktyvinantys ir dėmesį sutelkiantys metodai: pasirengimas mokytis. Seminaro dalyviai kartu su lektorė Živile Barkauskaite Lukšiene ieškos atsakymų, kokia pamokos pradžia skatina ir motyvuoja, ar verta stengtis sudominti mokinius ir jei „taip“ – kaip tai padaryti? Seminaras skirtas supažindinti su pamokos pradžioje taikytinais aktyvaus mokymo (-si) metodais, įgalinančiais mokinį tapti aktyviu mokymo (-si) proceso dalyviu: keliančiu tikslus ir jų siekiančiu, vertinančiu savo pažangą. 

Kovo 18 d. rengiamas seminaras Efektyvi renginių organizavimo metodika. Lektorė Vilija Malinauskaitė suteiks dalyviams praktinių žinių apie renginių organizavimo metodiką ir vadybą – renginio planavimą, programos ir scenarijaus kūrimą, renginio komandos formavimą ir darbą su ja, sėkmingos komunikacijos su visais renginio dalyviais užtikrinimą, rezultatų analizę. 

Kovo 24 d. seminare Mokinių teatrinio kūrybiškumo ugdymas lektorė Vida Lipskytė pasakos apie kūrybiškos asmenybės bruožus, teatrinius vaikų kūrybiškumo lavinimo metodus, būdus, skatinančius ugdyti kalbą, pateiks lengvai įsisavinamų metodų vaikų kūrybiškumui ugdyti, taip pat teatrinių žaidimų, padedančių mokiniams  geriau pažinti save. 

Kovo 20 d. dailininkė ir pedagogė Virginija Stakionienė kviečia į praktinį seminarą Nuo verbos iki margučio, kurio metu įvairiomis dailės priemonėmis ir technikomis kursime verbas, kitus velykinius atributus, vašku ir augalinėmis priemonėmis marginsime margučius. 

Daugiau informacijos ir registracija - čia