Tinklalapio logotipas
Grįžti

Po pusės metų stažuotės mokytojai grįžta į savo mokyklas
event 2015-02-27 domain Ugdymo plėtotės centras

Po pusės metų stažuotės mokytojai grįžta į savo mokyklas

2015 m. vasario 25 d. Ugdymo plėtotės centre vyko susitikimas su mokytojais, kurie dalyvavo ilgalaikėje pusės metų kvalifikacijos tobulinimo stažuotėje. Po paskutinės stažuotės dienos į susitikimą atvyko 8 stažuotojai. Jie atvyko iš įvairių miestų į Vilnių ne tik pasidalyti įspūdžiais, gerąja patirtimi, bet ir pristatyti stažuotės rezultatus, jos metu sukurtus produktus bei vykdomas veiklas.  

Ilgalaikes pusės metų trukmės pedagogų kvalifikacijos tobulinimo stažuotes organizuoja Ugdymo plėtotės centro vykdomas projektas „Pedagogų kvalifikacijos tobulinimo ir perkvalifikavimo sistemos plėtra (III etapas)“. Susitikimas su stažuotojais buvo atviras visiems, kas domisi projekto vykdomomis ilgalaikėmis stažuotėmis ir jų metu sukurtais produktais. Susitikime dalyvavo projekto komanda, Ugdymo plėtotės centro Ugdymo turinio skyrius, Gamtos, tiksliųjų mokslų ir technologijos poskyris. Dalyviai aktyviai uždavė stažuotojams įdomių klausimų apie projektinius darbus grįžus į savo mokyklas, produktų pritaikymą, pasidalijimą patirtimi su kolegomis ir pan. Po kiekvienos stažuotojo veiklos pristatymo vyko trumpa refleksija.

Ilgalaikių stažuočių pristatymą  pradėjo Arnoldas Riekumas, kuris stažuotės metu parengė originalią metodinę priemonę „Pramoginis šokis 11–12 klasėje“. Tokią metodinę priemonę ir rekomendacijas šokių mokytojai Lietuvoje gaus pirmą kartą: sužinos, kaip mokyti klasikinių, Lotynų Amerikos, madingų laisvalaikio šokių, galės pasinaudoti  užduotimis, pamokų aprašais ir kt. A.Riekumas planuoja rengti kvalifikacijos tobulinimo programą šiai metodinei priemonei pristatyti.

Sonata Skuminaitė

projekto „Pedagogų kvalifikacijos tobulinimo ir perkvalifikavimo sistemos plėtra (III etapas)“ viešinimo specialistė