Tinklalapio logotipas
Grįžti

Kviečiame į mokslinę-praktinę konferenciją „Aš galiu. Aš renkuosi”
event 2015-03-04 domain Ugdymo plėtotės centras

Kviečiame į mokslinę-praktinę konferenciją „Aš galiu. Aš renkuosi”

Pasaulinė Dauno sindromo diena 2015 metais Lietuvoje minima surengiant mokslinę-praktinę konferenciją „AŠ GALIU. AŠ RENKUOSI”. Renginys kovo 20 d. vyks VšĮ Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikose, Auditorijų korpuse, 1 auditorijoje (Santariškių g. 2, Vilnius).

Konferencija skirta įvairių specialybių vaikų ir suaugusiųjų gydytojams ir mokytojams, dirbantiems pagal ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio, vidurinio, neformaliojo vaikų švietimo, specialiojo ugdymo ir profesinio mokymo programas.

Joje bus svarstoma Jungtinių tautų Neįgaliųjų teisių konvencijos įgyvendinimo, švietimo pagalbos klausimai. Dalyviai susipažins su BĮ Neįgaliųjų centro „Klaipėdos lakštutė“ filmuotu siužetu apie kūrybinę jaunuolių veiklą ir meninių darbų paroda. Bus pristatyta vaikų su negalia integracijos į bendrojo lavinimo ugdymo įstaigas  privalumai ir iššūkiai, atskleisti ikimokyklinio ugdymo įstaigų ugdymo tinkle „Vaikystės sodas“ taikomi metodai dirbant su vaikais, turinčiais Dauno sindromą.

Bus išduodami dalyvio pažymėjimai (4 val.).

Būtina išankstinė registracija iki kovo 18 d. internetu:
http://www.geneticahumana.lt/index.php?option=com_forme&fid=3

Programa
Med. m. dr. Aušra Matulevičienė
VšĮ Vilniaus universiteto ligoninės
Santariškių klinikų
Medicininės genetikos centro gydytoja genetikė