Tinklalapio logotipas
Grįžti

Pedagogus kviečia „Edukacinės ir kūrybos erdvės“
event 2015-03-05 domain Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

Pedagogus kviečia „Edukacinės ir kūrybos erdvės“

Kovo 30 – balandžio 1 dienomis Lietuvos vaikų ir jaunimo centre vyks „Edukacinės ir kūrybos erdvės“. Kiekvieną, vis kitai temai skirtą Erdvių dieną, organizuojama po 3 pedagogams (bendrojo ugdymo ir neformaliojo švietimo) skirtus praktikumus meno ir švietimo naujovių temomis. Pedagogai čia ras patarimų, kaip padėti mokiniams geriau įsisavinti mokomąją medžiagą, integruoti mokomuosius dalykus, taikyti aktyviuosius ir interaktyviuosius metodus bei įvairias skaitymo strategijas.

Kovo 30 d. „Menų erdvėje“ pedagogai išsamiau susipažins su įvairiomis dailės technikomis bei meno terapijos metodų taikymu mokymo(si) procese.

Kovo 31 d. „Švietimo naujovių erdvėje“ pedagogai sužinos apie atminties lavinimo ir mokomosios medžiagos įsisavinimo ypatumus, mokomųjų dalykų integraciją ugdymo procese bei susipažins ir praktiškai išbandys įvairias priemones ir metodus dirbant su interaktyvia lenta.

Balandžio 1 d. „Bendravimo erdvėje“ pedagogai įgis daugiau žinių ir patirties apie savigarbos ypatumus pedagogo darbe, bendravimo ir bendradarbiavio įgūdžių lavinimą ugdymo procese bei įvairias skaitymo strategijas bendradarbiaujant.

Daugiau informacijos ir registracija - čia

www.lvjc.lt -> Mokymai ir seminarai ->​ Edukacinės ir kūrybos erdvės 2015