Tinklalapio logotipas
Grįžti

Kviečiame į sambūrį „Kodėl verta keistis ir keisti?“
event 2015-03-06 domain Švietimo aprūpinimo centras

Kviečiame į sambūrį „Kodėl verta keistis ir keisti?“

Kovo 20 d. visus Lietuvos švietimui neabejingus žmones kviečiame į viešbutyje „Crowne Plaza Vilnius“ (M. K. Čiurlionio g. 84) vyksiantį sambūrį, kurio tema – „Kodėl verta keistis ir keisti?“

Toks renginio pavadinimas parinktas tikslingai. Raidos dėsningumai lemia, kad reikšmingos žmogiškosios patirtys daro įtaką mūsų veiklai, mąstymui, verčia keisti pažiūras ir perkainoti vertybes. Galima drąsiai teigti, kad nuolatinė kaita yra žmogaus ir žmogiškosios kultūros lemtis. Švietimas, kaip viena iš svarbiausių mūsų kultūros sričių, nėra išimtis, priešingai – ji reikalinga itin glaudaus susitelkimo ir pastangų kuriant kokybišką mokymo(si) formų, metodų, praktikų įvairovę ir profesionalų gausą. Tai reakcija į neišvengiamus pokyčius. Jei nežinosime, kaip su pokyčiais „elgtis“, pražūsime sumaišties, nuovargio (emocinio, profesinio) ir nepertraukiamos nežinomybės dėl ateities sūkuryje. Nuo kaitos reikia ne bėgti, o ją kurti patiems, t. y. keisti savo praktiką taip, kad pokyčiai ne gąsdintų ir vargintų, o virstų savastimi.

Taigi pagrindinė susibūrimo tema – kaita: bijoti ir ignoruoti ar priimti ir suvaldyti? Kodėl verta keistis ir keisti? Kam to reikia? Apie tai kviečiame klausytis ir diskutuoti kovo 20-ąją.

Pranešimus skaitys ir diskusijoje dalyvaus Lietuvos ir užsienio įvairių sričių atstovai. Detali renginio programa bus paskelbta artimiausiu metu.

Sambūrį organizuoja Švietimo aprūpinimo centras, baigdamas „Alternatyviojo ugdymo“ projektą.

Renginys truks nuo 10 iki 17 val. Registracijos pradžia – 9 val.

Registracija

Maloniai kviečiame prisijungti ir pasidalinti šiuo kvietimu su savo bendruomene, kolegomis ir visais, kurie nori keisti savo praktiką ir mąstymą.

www.alternatyvusisugdymas.lt