Tinklalapio logotipas
Grįžti

Vilnius City Opera mokykloms siūlo sugrįžtantį romantišką ir dramatišką spektaklį „Verteris“
event 2015-03-23 domain Ugdymo plėtotės centras

Vilnius City Opera mokykloms siūlo sugrįžtantį romantišką ir dramatišką spektaklį „Verteris“

Vilnius City Opera ir Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras pristato Jules Massenet spektaklį „Verteris“. Paskutiniai spektakliai vyks 2015 metų balandžio 8, 10, 12 dienomis.

Žiūrovų laukia aistringa ir skausmingo ilgesio kupina jaunojo Verterio meilės istorija. Už pagrindinį Verterio vaidmenį Auksiniu scenos kryžiumi apdovanotas Edgaras Montvidas grįžta į Kongresų rūmų sceną, kad paskutinį kartą papasakotų romantiškojo Gėtės romano herojaus išgyvenimus subtiliame, bet dramatiškai itin išraiškingame spektaklyje.

Dirigentas – Gintaras Rinkevičius. Maestro žiūrovams žada gilesnį suvokimą, įdomesnę ir daug profesionaliau atskleistą dramą negu prieš ketverius metus. Spektaklyje žvilgsnis koncentruotas į žmogaus vidų ir jausmus.

Režisierė – Dalia Ibelhauptaitė, scenografas – Jon Morrell (Didžioji Britanija), kostiumų ir grimo dailininkas – Juozas Statkevičius. Kiti solistai: Lauryna Bendžiūnaitė, Tadas Girininkas, Rafailas Karpis, Raimundas Juzuitis ir kt.

PASIŪLYMAS, KURIUO PASINAUDOTI TURITE DABAR: mokiniams taikoma 20 proc. nuolaida; surinkęs 20 ir daugiau mokinių grupę mokytojas į spektaklį ateina nemokamai!

Susidomėjusius prašome kreiptis laura@tiketa.lt arba skambinti telefonu 8615 80 591.

Jadvyga Duksienė
IT skyriaus metodininkė