Tinklalapio logotipas
Grįžti

Švietimo ir mokslo ministerija pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos tautiniu olimpiniu komitetu
event 2015-03-31 domain Švietimo ir mokslo ministerija

Švietimo ir mokslo ministerija pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos tautiniu olimpiniu komitetu

Švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis ir Lietuvos  tautinio olimpinio  komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė pasirašė bendradarbiavimo sutartį ir pratęsė kartu vykdomą Lietuvos mokyklų žaidynių projektą. Projekto partneriu ir toliau liks Kūno kultūros ir sporto departamentas.

Lietuvos mokyklų žaidynės (ankščiau Lietuvos mokinių olimpinis festivalis) vyksta 10-us metus. Šiais metais projekte atsirado naujovių: žaidynių finalai, vykstantys per Olimpinę dieną ir „LTeam“ žiemos olimpinį festivalį, atnaujintas atkrentamųjų varžybų formatas. Internetinėje žaidynių platformoje skelbiami varžybų grafikai ir rezultatai, čia kiekviena mokykla turi savo virtualų profilį, o mokiniai patys kuria turinį.

„Džiaugiamės, kad pavyko pritraukti stiprių, naujų partnerių. Žaidynių rėmėju tapo UAB Maxima LT, informaciniu partneriu – portalas Delfi.lt. Esu tikra, kad pratęstas bendradarbiavimo susitarimas padės į projektą įtraukti daugiau mokinių ir atvers naujas projekto plėtros galimybes“, - sakė LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

Lietuvos mokyklų žaidynės – didžiausias mokinių sporto renginys Lietuvoje. Žaidynių programoje - 21 sporto šaka. Prie projekto jau prisijungė daugiau nei 1000 mokyklų. Varžybose kasmet dalyvauja daugiau nei 200 tūkst. mokinių iš 59 Lietuvos savivaldybių. Projekto tikslas - ugdyti jaunąją kartą per sportą, išmokti siekti užsibrėžtų tikslų, padėti mokiniams susirasti naujų draugų, su kuriais būtų galima mėgautis aktyviu laisvalaikiu.

 
Daugiau informacijos suteiks:
Goda Smilingytė, LTOK viešųjų ryšių specialistė
Tel.: 8 616 81327, el. paštas: goda@ltok.lt