Tinklalapio logotipas
Grįžti

Vaikai ir jaunimas šoks „Ant stogo“
event 2015-04-08 domain Švietimo informacinių technologijų centras

Vaikai ir jaunimas šoks „Ant stogo“

Šį šeštadienį, balandžio 11 d., Vilniuje Lietuvos vaikų ir jaunimo centre vyks populiarusis vaikų ir jaunimo šokio festivalis „Ant stogo“. Didžiojoje LVJC scenoje pasirodys 80 grupių – per 1000 jaunųjų šokėjų iš visos Lietuvos.  

Jau dvyliktąjį kartą rengiamame festivalyje šokėjai dalyvaus su įvairiausių šokio stilių kompozicijomis – nuo šiuolaikinių ir gatvės šokių iki klasikinio baleto. Jaunesniųjų dalyvių (iki 9 m.) šokio kompozicijų konkursas vyks 12.00 – 14.30 val., o vyresniųjų (iki 19 m.) – 15.00 – 18.30 val.  

„Susidomėjimas šokiu neslopsta. Vaikai Lietuvoje mėgsta ir moka šokti. Jiems patinka pasirodyti didžiojoje „Ant stogo“ scenoje, jie nori būti pastebėtais, o profesionalų įvertinimai ir patarimai įkvepia juos tobulėti, – pasakoja Vilma Smaliukienė, viena iš festivalio organizatorių. – Festivalyje „Ant stogo“ visi kolektyvai gauna individualius komisijos įvertinimus ir apdovanojimus. Nėra pralaimėjusiųjų, nėra ir nusivylusiųjų“. 

Dalyvių pasirodymus vertins profesionalūs šokėjai, choreografai, šokio pedagogai:

Dileta Meškaitė, grupės „4 Roses“ atlikėja, Rugilė Dailidaitė, šokių studijos „Red style“ įkūrėja ir vadovė, Rima Panuškytė, Kauno muzikinio teatro artistė, Inga Narušienė, Molėtų kultūros centro direktorė , Mantas Svirskys, Šokių namų „Be good“ įkūrėjas ir vadovas, šokio festivalių ir čempionatų organizatorius, Miglė Praniauskaitė, diplomuota šokio pedagogė, įvairių šokių projektų dalyvė. 

Ugdomąją šokio nauda – neabejojama. „Šokis – puiki priemonė bendruomeniškumui, atsakomybei už save ir kitus kolektyvo narius ugdyti, todėl, kad kiekvieno nario pasirodymas lemia bendrą visos grupės rezultatą, – teigia organizatorė. – Šokėjai paiso sveikos mitybos, sveiko gyvenimo principų, nes nori būti linksmi, sveiki ir energingi. Šokantis žmogus puikiai valdo savo kūną bei orientuojasi erdvėje ir aplinkoje, geba lanksčiai ir kūrybingai suktis įvairiose situacijose“.

Festivalio organizatoriai – Vilma Smaliukienė, Lietuvos vaikų ir jaunimo centro projektų skyriaus vadovė ir Mantas Svirskys, šokio namų „Be good“ įkūrėjas, įvairių TV projektų choreografas.

Daugiau informacijos:
Jūratė Janavičienė, Lietuvos vaikų ir jaunimo centro atstovė
Tel.: (8 5) 205 4705, (8 610) 02633
El. p.: jurate.j@lvjc.lt
Konstitucijos pr. 25, LT-08105, Vilnius