Tinklalapio logotipas
Grįžti

Kviečiame teikti paraiškas dėl dalyvavimo programos „eTwinning“ tarptautiniame seminare Vilniuje
event 2015-04-20 domain Švietimo mainų paramos fondas

Kviečiame teikti paraiškas dėl dalyvavimo programos „eTwinning“ tarptautiniame seminare Vilniuje

​Švietimo mainų paramos fondas kartu su Švietimo ir mokslo ministerija organizuoja programos eTwinning tarptautinį seminarą „Tautiškumo ugdymas eTwinning projektuose“.

Seminaras vyks 2015 m. liepos 1-3 d. Vilniuje (tiksli seminaro vieta bus skelbiama vėliau).

Visus norinčius dalyvauti seminare, prašome iki 2015 m. gegužės 11 d. užpildyti žemiau pateiktą  kandidato registracijos formą.

Apie programą eTwinning:

Programa eTwinning - tai bendruomenė Europos mokykloms. Mokytojai iš visų programoje dalyvaujančių šalių gali registruotis ir naudodamiesi internetiniais eTwinning įrankiais (portalu bei darbastaliu) ieškoti vieni kitų, virtualiai susitikti, keistis idėjomis bei patirtimi, burtis į grupes, kartu mokytis „Mokymosi renginių“ metu ir dalyvauti internetiniuose projektuose. Daugiau apie programą www.etwinning.net.

Seminaro tikslas: skatinti nacionalinių bendradarbiavimo projektų platformoje eTwinning kūrimą tarp lietuvių mokytojų gyvenančių Lietuvoje ir už jos ribų, taip puoselėjant lietuvių tautiškumą.

Dalyvavimas seminare – tai galimybė daugiau sužinoti apie programos eTwinning projektus, naudojamus programos įrankius, susirasti naujų partnerių būsimiems eTwinning projektams, padiskutuoti ir pasidalinti savo patirtimi su kitais mokytojais.

Seminaras skirtas: visų mokomųjų dalykų pedagogams, dirbantiems su 3-20 m. amžiaus mokiniais. Seminare kviečiami dalyvauti tiek pradedantieji (dar neužsiregistravę portale www.etwinning.net), tiek pažengę eTwinning vartotojai (jau vykdantys projektuseTwinning).

Seminaro kalba: lietuvių.

Seminaro programa

Paraiškas teikti gali: Airijoje, Armėnijoje, Austrijoje, Baltarusijoje, Belgijoje, Danijoje, Estijoje, Gruzijoje, Islandijoje, Italijoje, Jungtinėje Karalystėje, Latvijoje, Lenkijoje, Lietuvoje, Nyderlanduose, Norvegijoje, Prancūzijoje, Rusijos Federacijoje, Suomijoje, Švedijoje, Šveicarijoje, Turkijoje, Ukrainoje, Vokietijoje gyvenantys ir formaliojo arba neformaliojo lituanistinio švietimo mokyklose dirbantys Lietuvos piliečiai.

Dalyvių skaičius: seminare dalyvaus iki 60 mokytojų, iš jų – 40 mokytojų iš Lietuvos ir 20 iš užsienio.

Dalyvių atranka:

Dalyviai bus atrenkami atsižvelgiant į kandidato registracijos formoje aprašytą motyvaciją dalyvauti seminare bei planuojamą programos eTwinning veiklą ateityje. 

Atrinkti seminaro dalyviai bus informuoti paraiškoje nurodytu el. pašto adresu iki š. m. gegužės 29 d.

Atrinktiems seminaro dalyviams bus kompensuojamos šios išlaidos:

• Lietuvos ir užsienio mokytojams bus kompensuojamas dalyvavimo seminare mokestis (nakvynė (2 naktys) (išskyrus gyvenančius Vilniuje) ir maitinimas renginio dienomis (3 dienos), seminarui skirta mokomoji medžiaga, veiklos renginio metu). Pragyvenimo išlaidos už papildomai kelionėje praleistas dienas (ne renginio dienas) nebus kompensuojamos.

• Užsienio mokytojams bus kompensuojamos kelionės išlaidos: kelionės lėktuvu, autobusu ar kita transporto priemone išlaidos, kelionės draudimas (tik renginio dienomis), vizos mokestis (jei taikoma).

Iškilus klausimų kreipkitės į Švietimo mainų paramos fondo projektų koordinatorę Astą Kundreckaitę, tel. +370 5 250 2783 arba el. paštu asta.kundreckaite@smpf.lt 

Kandidato registracijos forma

Registracija vyksta iki 2015 m. gegužės 11 d.