Tinklalapio logotipas
Grįžti

Matematika reikalinga ne tik buhalteriams ir ekonomistams?
event 2015-04-22 domain Švietimo ir mokslo ministerija

Matematika reikalinga ne tik buhalteriams ir ekonomistams?

Važiuodami autobusu ar automobiliu turbūt nė nesusimastome, kad prie patogios mūsų kelionės taip pat prisideda ir matematika. Matematika reikalinga ne tik buhalteriams ir ekonomistams, ji kiekvieną dieną yra visur aplink mus.

„Matematika yra tarsi proto mankšta. Taip kaip fizinis aktyvumas padeda mūsų kūnui, taip matematika padeda protinei veiklai. Ji ugdo gebėjimą susidėlioti viską į tinkamas lentynėles“, - sako KTU gimnazijos matematikos mokytojas Leonas Narkevičius.

Nuo 2016 metų matematikos egzaminą laikys visi, išskyrus pasirenkančius menų studijas, norintys studijuoti aukštosiose mokyklose valstybės finansuojamose vietose. 

Kam reikia matematikos ar chemijos? Kam mokytis tą istoriją? Ko vertas diplomas? Kaip kiekvieno iš mūsų gyvenimus paliečia vienas ar kitas dėstomas dalykas? Į šiuos klausimus nuo balandžio 20 d. LRT televizijos eteryje bando atsakyti trumpųjų laidų ciklas „Kam reikia ...?“

„Kam reikia..?“  – pirmadieniais ir antradieniais 18.10 val. per LRT televiziją. Laida kuriama kartu su Švietimo ir mokslo ministerija.

Švietimo ir mokslo ministerijos

Komunikacijos skyrius

E.p.info@smm.lt