Tinklalapio logotipas
Grįžti

15min.lt: KTU rengiamoje „Virtualioje konsultacijoje“ – profesionalų patarimai, kokią karjerą pasirinkti
event 2015-04-23 domain Švietimo informacinių technologijų centras

15min.lt: KTU rengiamoje „Virtualioje konsultacijoje“ – profesionalų patarimai, kokią karjerą pasirinkti
Balandžio 29 d. 13 val. portale 15min.lt į moksleivių klausimus, kokias studijas pasirinkti ir kaip nesuklysti, atsakinės „Barclays“ technologijų centro Lietuvoje vadovė Milda Dargužaitė, Lietuvos pramoninkų konfederacijos Ekonomikos ir finansų departamento direktorius Sigitas Besagirskas bei daugelis kitų savo srities ekspertų.
 
Studijų pasirinkimas – itin rimtas sprendimas jauno žmogaus gyvenime. Vis labiau artėjant  laikui, kai į stojimo anketą teks įrašyti norimą specialybę, moksleiviai laužo galvas svarstydami, kuri sritis perspektyviausia, kokių savybių reikia turėti, norint tapti vienos ar kitos srities specialistu, kokius dokumentus ir kada reikia pateikti, stojant į universitetą.
 
Norėdamas pagelbėti moksleiviams, ieškantiems atsakymų, Kauno technologijos universitetas (KTU) kartu su verslo, viešojo sektoriaus, įvairių mokslo sričių bei Universiteto studijų informacijos skyriaus atstovais, pakvies į unikalų projektą „Virtuali konsultacija“.
 
Balandžio 29 dieną 13 val. portale 15min.lt prasidės tiesioginė projekto transliacija, kurios metu į visus moksleivių klausimus virtualioje erdvėje atsakys profesionalai. Moksleiviai ne tik gyvai išgirs atsakymus į savo klausimus, bet ir gaus praktinių patarimų dėl studijų, karjeros pasirinkimo.
 
Apie galimybes padaryti karjerą užsienio kompanijoje moksleiviams papasakos „Barclays“ technologijų centro Lietuvoje vadovė Milda Dargužaitė. Lietuvos pramoninkų konfederacijos Ekonomikos ir finansų departamento direktorius Sigitas Besagirskas, „Versli Lietuva“ Verslumo departamento projektų vadovė Laimutė Kalinauskienė ir „Investuok Lietuvoje“ investicinės aplinkos ekspertas Arūnas Mark papasakos apie verslo įkūrimo galimybes Lietuvoje.
 
Moksleiviai klausimus taip pat galės užduoti Nacionalinės turizmo verslo asociacijos vadovei Žydrei Gavelienei, o buvęs LR Vidaus reikalų ministras Gintaras Jonas Furmanavičius patars, kaip jaunam žmogui užkopti politinės karjeros laiptais. Prie šių pranešėjų prisijungs ir KTU įvairių studijų sričių bei Studijų informacijos skyriaus atstovai.
 
Visus atsakymus moksleiviai galės išgirsti gyvai, klausimus rašydami po transliacija esančiame komentarų laukelyje. Tai jie galės padaryti prisijungę per vieną iš šių socialinių tinklų – „Facebook“, „Twitter“ ar „G+“. Užduotą klausimą diskusijos moderatorius perduos atitinkamos srities ekspertui.
 
„Virtuali konsultacija“ truks apie 2 valandas, o klausimai, į kuriuos ekspertai nespės atsakyti, niekur nedings – atsakymai šiek tiek vėliau bus pateikti straipsnio formatu portale 15min.lt.
 
Norintys atvykti į renginio „Virtuali konsultacija“ filmavimą ir duoti savo klausimą tiesiogiai, tai galės padaryti balandžio 29 dieną, 13 val. KTU „Santakos“ slėnyje, K. Baršausko g. 59.
 
Organizatoriai įspėja, kad vietų skaičius yra ribotas ir skatina klausimus užduoti internetu.
 
Norintys dalyvauti renginyje KTU „Santakos slėnyje“, privalo užsiregistruoti el. paštu moksleiviams@ktu.lt.
 
Klausimus taip pat galima siųsti iš anksto el.paštu moksleiviams@ktu.lt arba rašyti komentaruose po šiuo straipsniu. Papildoma informacija: moksleiviams@ktu.lt arba telefonu 8 605 71 778