Tinklalapio logotipas
Grįžti

Forumas „IKT mokyklose XXI-ojo amžiaus kompetencijų ugdymui“
event 2015-04-24 domain Švietimo informacinių technologijų centras

Forumas „IKT mokyklose XXI-ojo amžiaus kompetencijų ugdymui“

​Š. m. balandžio 28 d., antradienį, 10 val. VITP konferencijų salėje, Mokslininkų g. 2A, įvyks „Microsoft Lietuva“ organizuojamas forumas „IKT mokyklose XXI-ojo amžiaus kompetencijų ugdymui“. Renginyje bus aptariama ir analizuojama informacinių technologijų svarba mokymosi procese ir pokyčių perspektyvos Lietuvoje, atsižvelgiant į šiuolaikinės darbo rinkos poreikius. Forumo dalyviai diskutuos apie tai, kaip Lietuvos mokyklos galėtų efektyviai išnaudoti informacines technologijas mokymosi metu, skatinti jaunimo e. įgūdžius, integruoti informacines technologijas į įvairias mokymo programas bei tapti modernia, inovatyviais sprendimais besiremiančia šalimi, kurioje e. įgūdžiai skatinami nuo jaunų dienų, atsižvelgiant į tai, kad šiandien jų poreikis darbo rinkoje tik auga.

Maloniai kviečiame dalyvauti renginyje ir pasidalinti savo ekspertine patirtimi, žiniomis ir įžvalgomis apie informacinių technologijų ir e. įgūdžių svarbą Lietuvos mokyklose.

Renginyje dalyvaus ir mintimis apie informacinių technologijų bei e. įgūdžių plėtros galimybes dalysis mokytojai, mokiniai, valstybinio sektoriaus atstovai, verslininkai, visuomeninių organizacijų lyderiai.

Apie dalyvavimą maloniai prašome pranešti el. paštu egle.silkauskaite@novamedia.lt arba telefonu +370 640 56080 iki baland žio 24 d.

Renginio programa.

Kristijonas Kaikaris

„Microsoft Lietuva“ generalinis direktorius