Tinklalapio logotipas
Grįžti

Seminarai savivaldybių komandoms
event 2015-04-27 domain Nacionalinė mokyklų vertinimo agentūra

Seminarai savivaldybių komandoms

Balandžio – gegužės mėnesiais organizuojami nemokami seminarai savivaldybių komandoms (savivaldybės švietimo padalinio specialistams ir visų savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų vadovams) „Įsivertinimo anketų analizės duomenys – kokybės stiprinimo veiksnys“. Į seminarus kviečiamos tų savivaldybių komandos, kurios dalyvavo seminare „Mokyklos pažangos identifikavimo, pamatavimo ir skatinimo galimybės“ ir visos mokyklos užpildė ir atsiuntė pažangos ir įsivertinimo anketas.

Seminaro metu analizuojami savivaldybės mokyklų duomenys, dalyviai supažindinami  su duomenų interpretacinėmis galimybėmis, su IQES anketų pjūvių galimybėmis, dalinamasi su dalyviais apie atskirų mokyklų ir savivaldybės vieningos mokyklų tobulinimo krypties įžvalgas, apie IQES sistemoje esančios bibliotekos panaudojimą mokyklos tobulinimui. 2015-03-31 vyko pirmasis seminaras Pasvalio r. savivaldybės komandai. Kiti seminarai numatomi: 2015-04-28 Jonavos r., 2015-05-05 Kaišiadorių r., 2015-05-07  Vilkaviškio r. komandoms. 2015-05-12 Vilniaus m.  2015-05-26 Šilalės r. savivaldybių komandoms.  

Dalinamės pirmaisiais seminaro įspūdžiais: „Nuoširdžiai dėkojame už vakar dienos seminarą. Grįždami namo dar pasikalbėjome visi, kas ką kaip daro ar galvoja daryti. Visi dalyvavusieji džiaugėsi, kad gavo tam tikrų impulsų. Prisiminė ir tą pirmą seminarą dėl anketos. Tokie seminarai (konsultacijos) padeda pamatyti, ką dar galima išpešti, iš kokio kampo dar reikėtų pasižiūrėti. Tai labai naudinga, nes labai dažnai „užsiciklini“ ir nebematai. Skaidres persiunčiau ir pasidalinau ir su kitais skyriaus žmonėmis, švietimo centru. Šią savaitę mūsų kažkaip nedaug, tai po švenčių visi kartu susirinkę bandysime pasikalbėti, ką galėtume nuveikti. Tad kartą ačiū. Gražių artėjančių švenčių visai Jūsų komandai! Jūs buvote ir esate reikalingi visai švietimiečių bendruomenei“. 

Virginija Bajoriūnaitė, Pasvalio rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė. „Dar kartą  noriu padėkoti visų pavaduotojų vardu už seminarą. Labai ačiū. Tai buvo labai naudinga mums visoms. Užvedėte ant kelio, dabar belieka tik  dirbti.  Ir labai buvo maloni, darbinga ir draugiška aplinka. Ačiū Jums ir Jūsų kolegoms. Gerb. Rasa tokį darbą atliko, kad man dabar tik smulkmenos beliko. Labai gerai, kad gerb. Mindaugas pamoko, nes mes nesame to IT amžiaus merginos. Geriausi linkėjimai.” Vijoleta Norkutė, Kelmės r. savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė.