Tinklalapio logotipas
Grįžti

Paskelbtas neformaliojo vaikų švietimo projektų konkursas
event 2015-04-28 domain Švietimo ir mokslo ministerija

Paskelbtas neformaliojo vaikų švietimo projektų konkursas

Iki gegužės 11 dienos skelbiamas 2015 m. neformaliojo vaikų švietimo projektų rėmimo konkursas. Šiemet nauja tai, kad paraiškas projektams finansuoti gali teikti ne tik švietimo asociacijos, bet ir su švietimu susijusios nevyriausybinės organizacijos.

Nauja ir tai, kad vertinant pateiktus projektus šiemet prioritetas bus vaikų vasaros stovyklų organizavimas ir pilietinės iniciatyvos. Kiti prioritetai nesikeičia, – gali būti finansuojami tokie projektai, kurie sudaro galimybes dalyvauti daugiau mokinių, turi tęstinumą, įtraukia vaikus, turinčius specialiųjų ugdymosi poreikių ar mokinius iš atokesnių vietovių ir pan.

Vienam projektui įgyvendinti gali būti skiriamas dalinis finansavimas iki 3000 Eur. Iš viso Švietimo ir mokslo ministerija projektams yra numačiusi paskirstyti  60 000 EUR.

Šį konkursą inicijuoja ir lėšų skiria Švietimo ir mokslo ministerija, organizuoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras.

Neformaliojo vaikų švietimo projektų rėmimo konkurso paraiškas reikia pateikti Lietuvos  mokinių neformaliojo švietimo centrui (1001 kab., Žirmūnų  g. 1B, Vilnius 09101) ir el. p.  konkursas@lmnsc.lt.

Daugiau informacijos apie konkursą tel.  (8 5) 231 6133, el. p. konkursas@lmnsc.lt.

Dokumentus ir daugiau informacijos rasite http://www.lmnsc.lt/lt/naujienos/1078

Švietimo ir mokslo ministerijos

Komunikacijos skyrius

Tel. (8 5) 219 1253

El. paštas info@smm.lt