Tinklalapio logotipas
Grįžti

Vilniuje vyks Europos mokytojų profesinio tobulinimo tinklo atstovų susitikimas
event 2015-05-04 domain Ugdymo plėtotės centras label_outline Aktualijos

Vilniuje vyks Europos mokytojų profesinio tobulinimo tinklo atstovų susitikimas

2015 m. gegužės 6 –7 dienomis Vilniuje, viešbutyje „Artis Centrum hotels“, vyks antrasis Europos mokytojų profesinio tobulinimo tinklo atstovų susitikimas. Tinklą, apimantį 14 institucijų įvairiose šalyse, subūrė Mascil projektas. Renginys vyks Mascil projekto partnerių suvažiavimo metu. Į susitikimą atvyks per 20 atstovų iš įvairių šalių: Austrijos, Belgijos, Bulgarijos, Danijos, Didžiosios Britanijos, Graikijos, Ispanijos, Lietuvos, Olandijos, Slovakijos, Švedijos, Vokietijos ir Turkijos. Pirmasis susitikimas įvyko Esene, Vokietijoje.

Susitikimo tikslas – skleisti Europos mokytojų profesinio tobulinimo tinklo narių gerąją patirtį ir nubrėžti perspektyviausias bendradarbiavimo kryptis.

Ugdymo plėtotės centras yra įsitraukęs į šį Europos bendradarbiavimo tinklą. Susitikimo metu UPC direktorius Giedrius Vaidelis skaitys pranešimą ir dalyvaus diskusijose. Ugdymo plėtotės centras ir dar kelios institucijos skleis savo gerąją patirtį mokytojų profesinio tobulinimo srityje: pristatys misiją, supažindins su pagrindinėmis veiklos kryptimis, įvardys kokybės iššūkius, į kuriuos tenka atsakyti.  Jos išreikš ir savo lūkesčius, siejamus su šiuo europiniu bendradarbiavimo tinklu.

Tikimasi, kad susitikimas atvers naujų galimybių mokytojų profesiniam tobulinimui, mokytojų ir mokslininkų bendradarbiavimui, tyrinėjimais grįstam mokymuisi.  

Ugdymo plėtotės centro informacija