Tinklalapio logotipas
Grįžti

Lituanistų ir istorikų forumas „Lietuvą kūrusios ir tebekuriančios asmenybės“
event 2015-05-05 domain Ugdymo plėtotės centras

Lituanistų ir istorikų forumas „Lietuvą kūrusios ir tebekuriančios asmenybės“

2015 m. gegužės 15–16 d. Burbiškio dvare (Burbiškio kaimas, Pakalniškių sen., Radviliškio rajonas) vyks Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų lituanistų ir istorikų forumas „Lietuvą kūrusios ir tebekuriančios asmenybės“

Forumo tikslas – aktualizuoti Lietuvos istorinių asmenybių įtaką Lietuvos politiniam ir kultūriniam gyvenimui, jų idėjų gyvybingumą ir tęstinumą, aptarti, kuo svarbus istorinių asmenybių įtraukimas į istorijos ir literatūros mokymą, pasidalyti naujausiais lituanistikos (istorijos, literatūros, kultūros istorijos) tyrimais ir įžvalgomis, telkti lietuvių kalbos ir istorijos mokytojų bei akademinę bendruomenę.

Forumo pradžia – 11.00 val. Dalyvių registracija nuo 10.00 val.

Maloniai kviečiame dalyvauti ir iš anksto registruotis Ugdymo plėtotės centro duomenų tvarkymo sistemoje „Ugdymo sodas“. Dalyvių registracija vyks iki gegužės 12 d.

Registruodamiesi nurodykite, ar jums būtų reikalinga nakvynė. Norinčius vykti į Radviliškį užsakytu autobusu iš Vilniaus prašome pranešti elektroniniu paštu Meilei Čeponienei. Būtinai nurodykite ir mobilaus telefono numerį, kad galėtume su jumis susisiekti vėliau. Primename, kad vietų skaičius ribotas. Jei atvykus į Radviliškio geležinkelio ar autobusų stotį nebūtų transporto nuvažiuoti į Burbiškio dvarą, praneškite iš anksto el. paštu.

Pateikiame preliminarias nakvynės ir maitinimo kainas: nakvynė 10–17 eurų, maitinimas – 8 eurai.

Išsamesnė informacija tel. (8 5) 277 9881 arba el. p. meile.ceponiene@upc.smm.lt.

Maloniai kviečiame dalyvauti.

 

Raštas-kvietimas.pdf
Lituanistų-istorikų forumo programa _Burbiškis.pdf

Meilė Čeponienė
Ugdymo turinio įgyvendinimo ir
organizavimo skyriaus metodininkė