Tinklalapio logotipas
Grįžti

Įvyko konferencija „Ateities stažuotė“
event 2015-05-06 domain Ugdymo plėtotės centras

Įvyko konferencija „Ateities stažuotė“

Įvyko baigiamoji projekto „Pedagogų kvalifikacijos tobulinimo ir perkvalifikavimo sistemos plėtra (III etapas)“ konferencija „Ateities stažuotė“.

2015 m. balandžio 30 d. įvyko konferencija „Ateities stažuotė“. Tai Europos socialinio fondo finansuojamo projekto „Pedagogų kvalifikacijos tobulinimo ir perkvalifikavimo sistemos plėtra (III etapas)“ baigiamoji konferencija, kurios tikslas – pristatyti ir aptarti projekto rezultatus, pasidalyti teorinėmis bei praktinėmis įžvalgomis: „Kaip mokytojų stažuotės gali prisidėti sprendžiant švietimo problemas? Kokios ir kaip turėtų būti organizuojamos stažuotės ateityje?“. Projektą vykdo Ugdymo plėtotės centras.

Viešoje konferencijos diskusijoje dalyvavo švietimo ir mokslo viceministrė dr. Svetlana Kauzonienė, ŠMM Strateginių programų skyriaus vedėjas Ričardas Ališauskas, Aukštelkės pagrindinės mokyklos direktorius Vaidas Bacys, Ugdymo plėtotės centro direktorius Giedrius Vaidelis, Mokyklų tobulinimo centro direktorė Eglė Pranskūnienė, UAB „Visionary Analytics“ tyrėjas dr. Žilvinas Martinaitis; projekto vadovė Vilma Venta Jankūnienė. Konferencijos dalyviai uždavė aktualių klausimų diskusijos dalyviams.

Dirbdami trijose paralelinėse darbo grupėse, konferencijos dalyviai ieškojo atsakymų į klausimą „Ateities stažuotė. Kokia? Kaip? Kodėl?“.

Konferencijos metu buvo pristatyti stažuočių rezultatai, „Ilgalaikių pedagogų stažuočių organizavimo galimybių studija“, „Stažuočių organizavimo efektyvumo, naudingumo ir poveikio vertinimo tyrimas“.

Konferencijoje taip pat dalyvavo ir svečiai iš užsienio: lektorė Victoria Penide López iš Centro Autonómico de Formación e Innovación (CAFI)( Ispanija) ir viešnia iš Didžiosios Britanijos dr. Coleen R. Jackson.

Iš viso konferencijoje dalyvavo apie 60 dalyvių: Švietimo ir mokslo ministerijos, Ugdymo plėtotės centro, stažuočių institucijų atstovai bei ilgalaikių pedagogų stažuočių stažuotojai.

Tikimasi, kad baigiamosios projekto konferencijos metu išsakytos mintys, pristatyta ilgalaikių pedagogų stažuočių patirtis, diskusijos ir darbo grupėmis rezultatai bus geras startas naujiems darbams.

Pateikiame konferencijos pranešimus: 

Dr Coleen R Jackson pranešimas.pptx 2015-05-06

Ilgalaikių pedagogų stažuočių organizavimo galimybių studijos pristatymas.ppt 2015-05-06

Stazuociu vertinimo pristatymas.ppt 2015-05-06

Victoria Penide López pranešimas.pdf 2015-05-06 

Edita Linkeviciūtė

Projekto „Pedagogų kvalifikacijos tobulinimo ir perkvalifikavimo sistemos plėtra (III etapas)“

Stažuočių vadovė