Tinklalapio logotipas
Grįžti

balsas.lt: Kas yra neformalusis mokymasis? Kvietimas į tarptautinį jaunimo projektą Rumunijoje
event 2015-05-07 domain Švietimo informacinių technologijų centras label_outline Spaudos apžvalga

balsas.lt: Kas yra neformalusis mokymasis? Kvietimas į tarptautinį jaunimo projektą Rumunijoje
Jaunimas kviečiamas dalyvauti tarptautiniuose mokymuose „Connector 2.0“, kuriuose bus aiškinamasi, kas yra mokymo procesas, ir parodoma, kaip į jį galima įtraukti bendruomenę. Dalyviai turės galimybę mokytis ne tik individualiai, bet ir kaip viena grupė.
 
Pagrindinis mokymų tikslas – sujungti kuo daugiau žmonių, dalyvaujančių kokiame nors mokymo procese. Pats procesas bus orientuotas tiek į asmeninius, tiek ir į grupės poreikius.
 
Šių mokymų tikslai yra skatinti neformalųjį mokymąsi, sukurti ryšius tarp neformaliojo mokymosi, neformaliojo švietimo ir profesinio mokymo, sukurti erdvę bendriems visų dalyvaujančių šalių poreikiams ir iššūkiams nustatyti.
 
Projekto metu bus siekiama atrasti nustatytų problemų, iššūkių sprendimus bei sukurti bendradarbiavimo erdvę, skirtą metodų, priemonių, procedūrų ir efektyvaus mokymosi idėjų dalijimuisi.
 
Mokymo kursus sudarys 3 dalys: dalijimasis (dalyvių idėjų, patirčių dalijimasis), mokymasis (efektyviausių mokymosi metodų paieška, panaudojant įvairias dirbtuves, veiklas) bei eksperimentavimas. Pastaroji dalis yra įdomiausia: ji vyks bendradarbiaujant su vietos džiazo festivaliu, o dalyviai įvairiais pasirodymais, interaktyviomis veiklomis parodys, ko išmoko per šiuos mokymo kursus.
 
Mokymo kursai vyks 2015 m. birželio 30 – liepos 6 d. Cluj-Napoca mieste, Rumunijoje. Registracija vyksta iki 2015 m. gegužės 17 d. (imtinai). Daugiau informacijos ir registracijos formą rasite čia.