Tinklalapio logotipas
Grįžti

Kūrybingumas reikalingas kiekvienam
event 2015-05-12 domain Švietimo ir mokslo ministerija

Kūrybingumas reikalingas kiekvienam

Kam reikalinga dailė? Kaip nenuobodžiai to mokyti mokykloje? Apie tai įtaigiai ir dalykiškai LRT laidoje „Kam reikia?...“ diskutuoja Ukmergės Antano Smetonos gimnazijos mokytoja Romualda Zareckienė ir architektas Rolandas Palekas.

Gegužės 11 d. LRT reportažą galima pamatyti Švietimo ir mokslo ministerijos interneto svetainės vaizdo įrašuose http://www.smm.lt/web/lt/vaizdo_irasai/tv-laida-kam-reikia/lrt-laida-kam-reikia-daile-.

Šiandien 18.10 val. LRT eteryje kviečiame žiūrėti naują siužetą iš trumpųjų laidų ciklo „Kam reikia?...“. Šios dienos laida – apie informacines technologijas.   

LRT trumpųjų laidų ciklas transliuojamas pirmadieniais ir antradieniais 18.10 val. Trumpųjų laidų ciklas „Kam reikia ...?“ siūlo atsakymus į klausimus, su kuriais susiduria mokiniai, tėvai ir mokytojai. Jau buvo transliuotos laidos apie biologiją, ekonomiką, istoriją, lietuvių kalbą, priešmokyklinį ugdymą ir kt.

Laida, kurioje apie įvairių mokykloje ugdomų dalykų reikalingumą profesijose kalba įvairių sričių profesionalai, kuriama kartu su Švietimo ir mokslo ministerija. 

Švietimo ir mokslo ministerijos

Komunikacijos skyrius

Tel. (8 5) 219 1253

El. paštas info@smm.lt