Tinklalapio logotipas
Grįžti

Specialybės, keičiančios pasaulį
event 2015-05-15 domain Švietimo ir mokslo ministerija

Specialybės, keičiančios pasaulį

„Tai specialybės, keičiančios pasaulį“, – apie profesijas, susijusias su informacinėmis technologijomis, sako Žiežmarių gimnazijos mokytoja Natalija Kocienė. Ir IT specialistai nebūtinai rengiami aukštosiose mokyklose, – tokią specialybę galima įsigyti ir profesinėje, pvz., Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centre. Apie informacines technologijas mokykloje ir gyvenime LRT laidoje „Kam reikia?...“ kalba mokytojai, Žiežmarių gimnazijos gimnazistė Simona, jau sukūrusi savo programėlę, banko „Barclay“ IT specialistas.

Gegužės 12 d. d. LRT reportažą galima pamatyti Švietimo ir mokslo ministerijos interneto svetainės vaizdo įraše http://www.smm.lt/web/lt/vaizdo_irasai/tv-laida-kam-reikia/lrt-laida-kam-reikia-informacines-technologijos-.

LRT trumpųjų laidų ciklas „Kam reikia“...“ transliuojamas pirmadieniais ir antradieniais nuo 18.10 val. Trumpųjų laidų ciklas siūlo atsakymus į klausimus, su kuriais susiduria mokiniai, tėvai ir mokytojai. Jau buvo transliuotos laidos apie biologiją, ekonomiką, istoriją, lietuvių kalbą, priešmokyklinį ugdymą ir kt.

Laida, kurioje apie įvairių mokykloje ugdomų dalykų reikalingumą profesijose kalba įvairių sričių profesionalai, kuriama kartu su Švietimo ir mokslo ministerija. 

Švietimo ir mokslo ministerijos

Komunikacijos skyrius

Tel. (8 5) 219 1253

El. paštas info@smm.lt