Tinklalapio logotipas
Grįžti

SOS vaikų kaimų šeimos ir sporto šventė
event 2015-05-15 domain Švietimo informacinių technologijų centras

SOS vaikų kaimų šeimos ir sporto šventė

Šie metai SOS vaikų kaimams ypatingi – švenčiame 20 metų jubiliejų! Ta proga visus kviečiame į šeimos ir sporto šventę gegužės 31 d., 11.00, Vingio parko stadione. Suaugusiųjų lauks įvairios sporto treniruotės, o mažieji galės sudalyvauti pirmajame Lietuvoje 400 metrų vaikų bėgime! Pralaimėjusių nebus – kiekvienas dalyvis bus nugalėtojas ir gaus prizus už tai, kad įveikė pirmus bėgimo žingsnius ar dalyvavo 1 valandos treniruotėje. Maxima, pirmiems 500 dalyvių, dovanoja užkandžių rinkinius sveikam gyvenimui.

Vaikučiai startuoja 11.00 val., o nuo 12.00 val. visi suaugusieji galės išmėginti savo jėgas šiose treniruotėse:

Intensyvi sporto treniruotė su „Get fit“ komanda – tai aukšto intensyvumo intervalinės treniruotės, kurių metu dirba viso kūno raumenys. Sportuojama dirbant tik su savo kūno svoriu.

Kalanetika – tai plastinė gimnastika susidedanti iš baleto ir jogos, kuri skirta tempti visas kūno dalis.

TRX – tai funkcinė treniruotė su diržais, kurių metu atliekami įvairūs jėgos pratimai pasitelkiant tik savo kūno svorį. Treniruočių metu kūno masė palaikoma rankomis arba kojomis.

Treniruotė su kamuoliais – vidutinio intensyvumo treniruotė, kurios metu atliekami pratimai, naudojant didelius kamuolius.

Šeimos ir sporto šventėje Jūsų taip pat lauks riedučiai, riedis (angl. segway), stalo futbolas bei interaktyvūs žaidimai vaikams ir suaugusiems.

Kviečiame įmonių darbuotojus, draugų grupes ar šeimas tapti šio renginio dalimi ir atstovauti savo įmonę, šeimą ar draugus sukuriant komandą. Kiekviena komanda galės naudoti savo reklaminę medžiagą: marškinėlius, stendus bei siekti bendro tikslo ir įveikti 1 valandą pasirinktoje treniruotėje bei taip tapti socialiai atsakingiems, kurie padeda vaikams.