Tinklalapio logotipas
Grįžti

Biologijos tikslas – pažinti gyvybės paslaptis
event 2015-05-18 domain Švietimo ir mokslo ministerija label_outline Aktualijos

Biologijos tikslas – pažinti gyvybės paslaptis

Taip apie savo darbą sako aukštųjų technologijų įmonės „Thermo fisher scientific“ jaunasis mokslo darbuotojas, molekulinės biologijos srities mokslininkas Vytenis Kabalinskas. Ir priduria: „Biologijos tikslas – pažinti pasaulio gyvybės paslaptis“. LRT laidą, kam ir kur reikalinga biologija, žiūrėkite mūsų ministerijos interneto svetainėje http://www.smm.lt/web/lt/vaizdo_irasai/tv-laida-kam-reikia/lrt-laida-kam-reikia-biologija-.

Laidoje „Kam reikia...?“, skirtoje biologijai, taip pat sužinosite, kaip biologijos žinios pritaikomos profesinio mokymo įstaigoje – apie tai trumputis reportažas iš Alantos technologijos ir verslo mokyklos modernaus žemės ūkio centro. Arba kaip biologijos išmanymas padeda šiuolaikiškai ūkininkauti – apie tai pasakoja jaunasis ūkininkas Mantas Vaitelis.    

Gegužės 18 d. LRT eteryje 18.10 val. kviečiame žiūrėti naują laidą apie chemiją.

LRT trumpųjų laidų ciklas „Kam reikia...“ transliuojamas pirmadieniais ir antradieniais nuo 18.10 val. Trumpųjų laidų ciklas siūlo atsakymus į klausimus, su kuriais susiduria mokiniai, tėvai ir mokytojai. Jau buvo transliuotos laidos apie informacines technologijas, dailę, ekonomiką, istoriją, lietuvių kalbą, priešmokyklinį ugdymą ir kt.

Laida, kurioje apie įvairių mokykloje ugdomų dalykų reikalingumą profesijose kalba įvairių sričių profesionalai, kuriama kartu su Švietimo ir mokslo ministerija. 

Švietimo ir mokslo ministerijos

Komunikacijos skyrius

Tel. (8 5) 219 1253

El. paštas info@smm.lt