Tinklalapio logotipas
Grįžti

Ties finišu – jau antroji projekto „Lyderių laikas 2“ švietimo lyderystės magistrantų laida
event 2015-05-21 domain Švietimo aprūpinimo centras

Ties finišu – jau antroji projekto „Lyderių laikas 2“ švietimo lyderystės magistrantų laida

2013 m. gruodžio 20 d., įvykęs projekto „Lyderių laikas 2“ „Švietimo lyderystės“ magistrantūros studijų atidarymas ISM Vadybos ir ekonomikos universitete į darbų ir mokslų sūkurį įsuko 73 būsimuosius magistrus. Po metų ir penkių mėnesių intensyvių studijų ISM Vadybos ir ekonomikos universitete projekto „Lyderių laikas 2“ „Švietimo lyderystės“ magistrantūros studijų programos dalyviai 2015 m. gegužės 25 – 29 d. ginasi savo baigiamuosius darbus.

Kviečiame į atvirus magistrų darbų gynimus ISM Vadybos ir ekonomikos universitete Kaune ir Vilniuje! Su magistro darbų temomis bei pristatymų grafikais galite susipažinti ČIA.

Svarbiausias šios studijų programos tikslas – švietimo kokybės gerinimas ugdant lyderystę vardan mokymosi, t. y. ugdant tas absolventų kompetencijas, kurios svarbios siekiant geresnių mokinių mokymosi pasiekimų, kūrybingumo, iniciatyvumo.

Lyderystės vardan mokymosi paskirtis – tobulinti kiekvieną mokyklą ir visą švietimo sistemą, pačiam lyderiui bręstant kaip asmenybei ir ugdant besimokančias bendruomenes lyderystės dvasia.

Ši programa skirta būsimiems ir esamiems mokyklų vadovams, vadovų pavaduotojams, mokytojams ir kitiems švietimo sistemos darbuotojams, t. y. tiems žmonėms, kurie siekia daryti poveikį mokymo(si) proceso dalyviams ir per juos – rezultatams.

Primename, kad „Švietimo lyderystės“ magistrantūros studijas LR Švietimo ir mokslo ministerija pripažino unikaliomis, todėl 10 studijų krepšelių yra finansuojama LR biudžeto lėšomis, 60 studijų krepšelių – ES Socialinio fondo ir LR biudžeto lėšomis, 3 studijų krepšelius finansuoja pats ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas.

Šiai studijų programai buvo suburta keturių Lietuvos universitetų (ISM Vadybos ir ekonomikos, VDU, KTU ir LEU) dėstytojai, dalintis gerąja patirtimi į paskaitas buvo kviečiami praktikai, modulį „Mokymosi procesą skatinanti lyderystė“ skaitė užsienio profesorės.

Daugiau informacijos apie studijas rasite čia.

Projekto „Lyderių laikas 2“ inf.