Tinklalapio logotipas
Grįžti

Chemija – tai gyvenimas
event 2015-05-25 domain Švietimo ir mokslo ministerija

Chemija – tai gyvenimas

„Chemija – tai gyvenimas. Ir labai smagu, kada išmanai, kas vyksta tavyje ir aplinkui“, – sako Jonavos senamiesčio gimnazijos chemijos mokytoja ekspertė Audronė Kuliešienė. Jai pritaria gimnazistai, teigiantys, kad šiandieninėje mokykloje chemijos pamokose darbas vyksta lyg tikroje laboratorijoje. LRT laidą, kam ir kur reikalinga chemija, žiūrėkite mūsų ministerijos interneto svetainėje http://www.smm.lt/web/lt/vaizdo_irasai/tv-laida-kam-reikia/lrt-laida-kam-reikia-chemija-.

Laidoje „Kam reikia...?“, skirtoje chemijai, apie savo darbą pasakoja „Biok“ laboratorijos rinkodaros vadovė Romualda Stragienė. Su chemija gyvenimo nesiejusi, o dabar kasdien su ja susidurianti moteris džiaugiasi, kad jų laboratorijos duris praveria ne tik darbuotojai, bet ir mokiniai.

Gegužės 25 d. LRT eteryje 18.10 val. kviečiame žiūrėti naują laidą iš laidų ciklo „Kam reikia?...“. Šįkart – apie fiziką.  

LRT trumpųjų laidų ciklas „Kam reikia“...“ transliuojamas pirmadieniais ir antradieniais nuo 18.10 val. Trumpųjų laidų ciklas siūlo atsakymus į klausimus, su kuriais susiduria mokiniai, tėvai ir mokytojai. Jau buvo transliuotos laidos apie informacines technologijas, dailę, ekonomiką, istoriją, lietuvių kalbą, priešmokyklinį ugdymą ir kt.

Laida, kurioje apie įvairių mokykloje ugdomų dalykų reikalingumą profesijose kalba įvairių sričių profesionalai, kuriama kartu su Švietimo ir mokslo ministerija. 

Švietimo ir mokslo ministerijos

Komunikacijos skyrius

Tel. (8 5) 219 1253

El. paštas info@smm.lt