Tinklalapio logotipas
Grįžti

Metodinės priemonės „Antroji kalba ankstyvajame amžiuje“ ir „Patarimai mokytojui"
event 2015-05-26 domain Ugdymo plėtotės centras

Metodinės priemonės „Antroji kalba ankstyvajame amžiuje“ ir „Patarimai mokytojui"

Ugdymo plėtotės centro svetainėje, rubrikoje ugdymas – mokykloms tautinės mažumos kalba –metodinė medžiaga – metodiniai patarimai, galite rasti metodinius leidinius „Patarimai mokytojui“ ir „Antroji kalba ankstyvajame amžiuje“.

Lietuvių kalbos metodinė priemonė „Patarimai mokytojui“ yra skirta mokytojams, dirbantiems su 1–2 klasių mokiniais, kuriems lietuvių kalba yra negimtoji. Mokytojai galės ne tik taikyti pateiktas kalbos ugdymo užduotis ar veiklos pavyzdžius, bet ir, remdamiesi pateiktais metodiniais patarimais, kurti naujas užduotis ar situacijas, kurios labiausiai atitiktų jų mokinių kalbos mokymosi galimybes ir poreikius.

Metodinės priemonės „Patarimai mokytojui“ elektroninę versiją galite rasti čia.

Apie metodinės priemonės mokytojams „Patarimai mokytojui“ autores.

Metodinė priemonė „Antroji kalba ankstyvajame amžiuje“ skirta pedagogams, kurie 3–6 metų vaikus lietuvių kalbos moko įstaigose, ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas vykdančiose tautinių mažumų kalba. Metodinėje priemonėje pateikiama patarimų pedagogams, kaip organizuoti kasdieninę veiklą darželyje ar mokykloje, kad lietuvių kalbos vaikai galėtų mokytis smagiai ir įdomiai. Jos elektroninę versiją galite rasti čia.

Apie metodinės priemonės mokytojams „Antroji kalba ankstyvajame amžiuje“ autores.

2015 m. gegužės 7 d. Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijoje buvo pristatyti nauji metodiniai leidiniai bei aptarti dvikalbio ugdymo ypatumai.

Pažyma apie dalyvavimą renginyje.

Aldona Zaukienė,

Ugdymo turinio įgyvendinimo ir organizavimo skyriaus metodininkė