Tinklalapio logotipas
Grįžti

Ar mokykloje reikalingi tėvai?
event 2015-05-27 domain Švietimo ir mokslo ministerija

Ar mokykloje reikalingi tėvai?

Tuo net neabejoja naujausios LRT laidos „Kam reikia?...“ pašnekovai: Paramos vaikams centro direktorė Aušra Kurienė, Utenos Aukštakalnio progimnazijos, kuri pripažinta kaip viena iš mokyklų, efektyviausiai panaudojanti prevencines programas, vadovas Arvydas Šilinskas ir socialinė pedagogė Jurgita Liuimienė. Laidos „Tėvų ir mokytojų bendradarbiavimas“ įrašą iš trumpųjų LRT laidų ciklo „Kam reikia?...“ žiūrėkite Švietimo ir mokslo ministerijos svetainėje http://www.smm.lt/web/lt/vaizdo_irasai/tv-laida-kam-reikia/lrt-laida-kam-reikia-tevu-ir-mokyklos-bendradarbiavimas.

„Tėvai turi žinoti, kaip vaikams sekasi, gal ne tik apie mokymąsi, bet labiau apie emocinę jų būklę: kaip jie susidraugauja, kokios taisyklės, kas juos mokykloje paguodžia, kai nesiseka, ir pan.“, – sako A. Kurienė. Utenos Aukštakalnio progimnazijos direktorius A. Šilinskas dalykiškai pastebi, kad laikmetis smarkiai keičiasi ir net tėvams kartais reikia padėti suspėt susigaudyti, kad jų vaikai jau gerokai kitokie, negu jie patys. Progimnazijos socialinė pedagogė J. Liuimienė sako, kad mokykla turi būti iniciatorė ir kviesti tėvus bendradarbiauti. Apie bendravimą ir bendradarbiavimą nuoširdžiai pasakoja septintoko mama Jurgita ir šios mokyklos mokinė Diana.

Tema apie mokyklos ir tėvų bendradarbiavimą pasibaigė LRT trumpųjų laidų ciklas „Kam reikia?...“, kuris buvo transliuojamas pirmadieniais ir antradieniais. Visas laidas galite peržiūrėti Švietimo ir mokslo ministerijos interneto svetainės skyriaus „Naujienos“ poskyryje „Vaizdo įrašai“. Buvo rodytos laidos apie pilietiškumą, fiziką, informacines technologijas, dailę, ekonomiką, istoriją, lietuvių kalbą, priešmokyklinį ugdymą ir kt.

Laidos, kuriose apie įvairių mokykloje ugdomų dalykų reikalingumą profesijose kalba įvairių sričių profesionalai, buvo kuriamos kartu su Švietimo ir mokslo ministerija. 

Švietimo ir mokslo ministerijos

Komunikacijos skyrius

Tel. (8 5) 219 1253

El. paštas info@smm.lt