Tinklalapio logotipas
Grįžti

Mokyklose skelbiami menų ir technologijų mokyklinių brandos egzaminų rezultatai
event 2015-06-01 domain Nacionalinis egzaminų centras

Mokyklose skelbiami menų ir technologijų mokyklinių brandos egzaminų rezultatai

Du mokykliniai brandos egzaminai – menų ir technologijų – yra vykdomi tik ugdymo procese. Technologijų mokyklinis brandos egzaminas – vienas populiariausių (jį šiais metais pasirinko 9317 kandidatų). Šis egzaminas vyko jau šeštus metus. Egzamine dalyvavo 8104 kandidatai, iš jų egzaminą išlaikė 99,4 proc. kandidatų. Aukščiausią egzamino įvertinimą – 10 balų – gavo 24,5 proc. egzaminą laikiusių kandidatų. Lyginant 2010–2015 metų technologijų mokyklinio brandos egzamino duomenis, matyti, kad kandidatų, kurie renkasi laikyti šį egzaminą, skaičius auga, o egzaminą išlaikiusiųjų ir pasiekusiųjų maksimalų rezultatą procentai nesikeičia.

Menų mokyklinį brandos egzaminą šiemet pasirinko 2798 kandidatai, į jį atvyko 2281 kandidatas. Daugiausia kandidatų dalyvavo dailės (2161), muzikos ir kompiuterinių muzikos technologijų (272) krypčių egzamine. Kiti kandidatai galėjo atskleisti savo kompetencijas filmų kūrimo, fotografijos, grafinio dizaino, šokio, teatro kryptyse. Egzaminą išlaikė 99,5 proc. kandidatų. Aukščiausią egzamino įvertinimą – 10 balų – gavo 47,7 proc. egzaminą laikiusių kandidatų.

Pasibaigus menų ir technologijų mokykliniams brandos egzaminams, jų vykdymo, vertinimo ir rezultatų klausimai bus aptarti organizuojamuose apibendrinamuosiuose seminaruose, skirtuose egzaminų kandidatų darbų vadovams, vertinimo komisijų pirmininkams ir vertintojams. Menų mokyklinio brandos egzamino seminaras vyks birželio 11 dieną, technologijų mokyklinio brandos egzamino – birželio 18 dieną.

Daugiau informacijos apie seminarus http://duomenys.ugdome.lt/renginys/?1134 ir http://duomenys.ugdome.lt/renginys/?988.