Tinklalapio logotipas
Grįžti

Paroda „Mokykla 2015“
event 2015-06-04 domain Ugdymo plėtotės centras

Paroda „Mokykla 2015“
Organizatoriai surengė idėjų mugę, skirtą parodai „Mokykla 2015“, kuri vyks lapkričio 6 – 7 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO.

Pasidalyti savo nuomone apie organizacinius, idėjinius klausimus susirinko Švietimo ir mokslo ministerijos, jai pavaldžių įstaigų darbuotojai, Litexpo ir nevyriausybinių organizacijų atstovai.

Parodos šūkis – MOKYKLA BE SIENŲ!

Nuspręsta tęsti koncepciją, simbolizuojančią mokyklą, kurioje svarbus kiekvienas bendruomenės narys, jo kūrybiškumas, nuomonė ir iniciatyvos. Pagrindiniai šių metų parodos akcentai:

  • STEAM (angl. Science, Technology, Engineering, Art, Mathematics) ugdymas.

    Parodoje bus sukurta galimybė gyvai susipažinti su STEAM ugdymo priemonėmis, gerosios patirties pavyzdžiais. Vyks integruotos ugdymo meistriškumo pamokos.

  • Z karta.

    Parodoje vyks konsultacijos ir seminarai, padėsiantys mokytojams ir tėvams geriau pažinti šią kartą ir su ja susidraugauti.

  • Mokytojo profesijos prestižas.

    Būti mokytoju garbinga ir įdomu. Vyks įvairaus pobūdžio konsultacijos besirenkantiems ar pasirinkusiems mokytojo profesiją lankytojams.

Be šių akcentų, išlieka svarbūs ir parodoje bus aktualizuoti pilietiškumo, neformalaus ugdymo, specialiųjų poreikių turinčiųjų vaikų ugdymo ir kiti klausimai. 

Marija Načaitė

Informacinių technologijų skyriaus metodininkė