Tinklalapio logotipas
Grįžti

Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė lankysis Jurbarko rajono Veliuonos vaikų darželyje ir Švėkšnos specialiojo ugdymo centre
event 2015-06-11 domain Švietimo ir mokslo ministerija

Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė lankysis Jurbarko rajono Veliuonos vaikų darželyje ir Švėkšnos specialiojo ugdymo centre
 Birželio 12 d.  7.15 val. švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė lankysis Jurbarko rajono Antano ir Jono Juškų gimnazijos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupėse (Dariaus ir Girėno g. 22, Veliuona, Jurbarko r.), susitiks su darbuotojais ir vaikų tėvais. Pastarieji buvo kreipęsi į Švietimo ir mokslo ministeriją dėl netinkamos darželio veiklos ir galimai psichologinio smurto prieš vaiką.

9.30 val. švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė lankysis Švėkšnos specialiojo ugdymo centre (Vilkėno I kaimas, Švėkšnos seniūnija, Šilutės r.), susitiks su centro bendruomene, susipažins su centro pertvarkos eiga.

Šis centras nuo balandžio perduotas Švietimo ir mokslo ministerijai. Ministro įsakymu sudaryta darbo grupė iki rugsėjo 1 d. turi parengti detalų centro pertvarkos planą. Buvęs Švėkšnos specialiojo ugdymo centras pavadintas Diemedžio ugdymo centru, patvirtinti naujo centro nuostatai.

Priimtas sprendimas, kad centre bus ugdoma ne daugiau 30 vaikų. 

Be to, tarpinstitucinė darbo grupė, kurią sudaro švietimo ir mokslo, vidaus reikalų, teisingumo, socialinės apsaugos ir darbo, sveikatos apsaugos viceministrai, vaiko teisių apsaugos kontrolierė, Lietuvos savivaldybių asociacijos ir Kalėjimų departamento atstovai, rengia strateginį vaikų socializacijos centrų ir specialaus ugdymo centrų pertvarkos planą.

Taip pat švietimo ir mokslo ministrė 12.30 val. lankysis Klaipėdos universitete (H. Mano g. 84, Klaipėda), susitiks su Klaipėdos universiteto rektoriumi prof. Eimučiu Juzeliūnu.  13 val.  – Klaipėdos universiteto Tęstinių studijų institute (Sportininkų g. 13, Klaipėda), susitiks su Tęstinių studijų instituto direktore prof. Rūta Marija Andrikiene. 14.15 val.  – Klaipėdos profesinio mokymo ir reabilitacijos centre (Alyvų g. 10 A, Klaipėda). 15 val. Klaipėdos universiteto Aula Magna korpuso Konferencijų salėje (Herkaus Manto g. 84, Klaipėda) susitiks su Klaipėdos apskrities savivaldybių bendrojo ugdymo mokyklų vadovais ir Klaipėdos apskrities savivaldybių administracijų švietimo padalinių atstovais. 

Švietimo ir mokslo ministerijos

Komunikacijos skyrius​

El.p.info@smm.lt

Tel. (8 5) 219 1253