Tinklalapio logotipas
Grįžti

Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė ir kultūros ministras Šarūnas Birutis sutarė stiprinti bendradarbiavimą
event 2015-06-11 domain Švietimo ir mokslo ministerija

Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė ir kultūros ministras Šarūnas Birutis sutarė stiprinti bendradarbiavimą

 Birželio 11 d. švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė ir kultūros ministras Šarūnas Birutis per susitikimą sutarė atnaujinti Kultūros ministerijos ir Švietimo ir mokslo ministerijos bendros darbo grupės dėl muziejų ir mokyklų bendradarbiavimo plėtros veiksmų plano parengimo  darbą.

Ministrai sutarė, kad mokiniams būtina sudaryti sąlygas nemokamai bent kartą per savaitę aplankyti muziejus, kuriuose jie gautų ne tik papildomos informacijos mokslo programai, bet ir tokiu būdu būtų ugdomos kitos mokinių kompetencijos ir įgūdžiai – kūrybiškumas, gebėjimas priimti lanksčius, nestandartinius sprendimus ir kt. 

Kultūros ir švietimo ministrai taip pat aptarė dviejų ministerijų bendrus projektus, kurie galėtų būti finansuojami iš ES lėšų.

Šarūnas Birutis ir Audronė Pitrėnienė taip pat aptarė bibliotekų politikos gaires bei pasirengimą 2016-iesiems, kurie bus paskelbti Bibliotekų metais. Įgyvendinant Seimo 2014 m. gruodžio 16 d. nutarimą, šiuo metu rengiamas Bibliotekų metų programos ir veiksmų plano projektas, kurį artimiausiu metu numatoma pateikti tvirtinti Lietuvos Respublikos Vyriausybei.

Parengta pagal Kultūros ministerijos inf.