Tinklalapio logotipas
Grįžti

Ministrė Audronė Pitrėnienė susitiko su Veliuonos vaikų darželio bendruomene
event 2015-06-12 domain Švietimo ir mokslo ministerija

Ministrė Audronė Pitrėnienė susitiko su Veliuonos vaikų darželio bendruomene

Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė  lankėsi Jurbarko rajono Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupėse, susitiko su vaikų tėvais.

Ministerija buvo gavusi tėvų skundų dėl netinkamos darželio veiklos, aplaidaus auklėtojos darbo, galimo smurto prieš vaiką.

„Man rūpi, kas vyksta švietimo įstaigose, rūpi kiekvienas vaikas. Todėl norėjau susitikti su tėvais, auklėtojomis ir įsitikinti, kad kiekvienas vaikas darželyje jaučiasi saugiai, – sakė ministrė. – Juk visi esame bendradarbiai – tėvai, mokytojai, švietimo administracijų darbuotojai, ministerijos specialistai. Ministerija turi būti ten, kur yra problema, ir nesvarbu, ar kalbame apie vieną vaiką, ar apie dešimt“.

Ministrė išklausė švietimo bendruomenės narius ir palinkėjo stiprinti bendradarbiavimą. „Priimkite tėvus draugiškai, nes jie jums patiki brangiausią savo turtą – vaikus, – sakė ministrė darželio administracijai. – Į darbą priimkite žmones, kurie tikrai nori ir moka dirbti su vaikais“.

Tėvų keliamos problemos šiame darželyje sprendžiamos ir ministrė viliasi, kad sugrįžę po vasaros atostogų vaikai ir tėvai bus patenkinti įvykusiais pokyčiais.

Švietimo ir mokslo ministerijos

Komunikacijos skyrius

Tel. (8 5) 219 1253

El. paštas info@smm.lt