Tinklalapio logotipas
Grįžti

Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė sveikino būsimuosius pedagogus
event 2015-06-23 domain Švietimo ir mokslo ministerija

Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė sveikino būsimuosius pedagogus

Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) absolventus antradienį sveikinusi švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė prisipažino, kad jai labai malonu sugrįžti į universitetą, kuriame pati praleido nemažai laiko studijų metais.

„Būsime kolegos, šiandien jūs sulaukėte vieno iš svarbiausių savo gyvenimo atlygių. Tai – akimirka, kai tenka suvokti, kad linksmas studentiškas gyvenimas užveria duris. Tačiau jums atveriamos kitos durys, už kurių jūsų laukia karjera, magistrantūra, o galbūt kai kurie iš jūsų žengs dar toliau akademiniame gyvenime“, - kalbėjo švietimo ir mokslo ministrė

A. Pitrėnienė sveikino LEU Gamtos, matematikos ir technologijų fakulteto absolventus, o geriausiems, aktyviausiems iš jų įteikė Švietimo ir mokslo ministerijos padėkos raštus ir vardinius atminimo rašiklius. Už puikius mokymosi rezultatus ir aktyvų dalyvavimą mokslinėje bei projektinėje veikloje buvo apdovanota biologijos studijas baigusi Tatjana Makėvič, taip pat už puikius mokymosi rezultatus įvertintos technologijų pedagogikos absolventė Evelina Buivydaitė ir matematikos ir informatikos pedagogikos studijas baigusi Kristė Straukaitė. 

Švietimo ir mokslo ministerijos

Komunikacijos skyrius

El. paštas info@smm.lt