Tinklalapio logotipas
Grįžti

Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė sveikino Lietuvos muzikos ir teatro akademijos absolventus
event 2015-06-23 domain Švietimo ir mokslo ministerija label_outline Aktualijos

Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė sveikino Lietuvos muzikos ir teatro akademijos absolventus

 Aktoriai, režisieriai, atlikėjai... Antradienį Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė sveikino didžiulį būrį menininkų, baigusių Lietuvos muzikos ir teatro akademiją.

Šiandien mes visi džiaugiamės matydami tokius talentingus žmones, jau nemažai pasiekusius, o dabar atėjusius pasiimti jų darbą įprasminančių diplomų. Dalis jūsų garsins Lietuvą už šalies ribų ir mes visada lauksime jūsų sugrįžtant į gimtąją sceną. Žinau, kiek daug darbo reikia įdėti norint ką nors pasiekti, todėl noriu jums palinkėti, kad šalia sunkaus darbo jus visada lydėtų ir sėkmė, kad nepristigtumėte idėjų. Gero skrydžio“,- linkėjo švietimo ir mokslo ministrė.

Lietuvos muzikos ir teatro akademiją šiemet baigė daugiau kaip 200 bakalauro ir magistro studijų absolventų. A.Pitrėnienė įteikė Švietimo ir mokslo ministerijos padėkos raštus ir vardinius atminimo rašiklius pažangiausiems iš jų. Už puikų mokymąsi apdovanota Dainavimo katedros absolventė, šalies konkursų laureatė, tarptautinių konkursų diplomantė Aistė Pilibavičiūtė, sėkmingai pradedanti karjerą nacionalinėje šalies scenoje; už puikų mokymąsi ir ryškią koncertinę veiklą kartu su Lietuvos muzikos meistrais - Pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų katedros absolventė Vilmantė Kaziulytė; už puikų mokymąsi, dalyvavimą šalies ir tarptautiniuose konkursuose, sėkmingą LMTA atstovavimą - fortepijono katedros absolventė Martyna Kloniūnaitė; už puikų mokymąsi, aktyvią muzikologinę veiklą ir inovatyvius Lietuvos muzikos tyrimus - Muzikos istorijos katedros absolventė Rasa Murauskaitė bei Berlyno kino festivalyje apdovanota kaip viena ryškiausių Europos jaunųjų talentų - Vaidybos ir režisūros katedros absolventė Aistė Diržiūtė.

Švietimo ir mokslo ministerijos

Komunikacijos skyrius

El. paštas info@smm.lt