Tinklalapio logotipas
Grįžti

Projekto „Lyderių laikas 2“ baigiamoji konferencija „Lūkesčiai, patirtys, atradimai“
event 2015-06-23 domain Švietimo aprūpinimo centras

Projekto „Lyderių laikas 2“ baigiamoji konferencija „Lūkesčiai, patirtys, atradimai“

2015 m. birželio 17 diena buvo paskirta pasidžiaugti projekto „Lyderių laikas 2“ nuveiktais darbais, susipažinti su projekto patirtį pristatančiais leidiniais bei filmu, pasitarti dėl tolesnės lyderystės idėjų skaidos. Tądien vyko projekto „Lyderių laikas“ paskutinysis antrojo etapo renginys.

Projekto vadovė Rasa Šnipienė, sveikindama susirinkusiuosius į Socialinių mokslų kolegijos Vilniaus fakultete vykusį baigiamąjį renginį ir dėkodama projekto rengėjams, įgyvendintojams, dalyviams, sakė: „Visa „Lyderių laiko“ bendruomenė po truputėlį išauga į stiprią jėgą. Projekto idėja buvo suburti kuo daugiau viena kalba kalbančių žmonių į vieną bendruomenę, kad tiek nacionaliniam, tiek savivaldybių, tiek mokyklų lygmenims būtų lengviau dirbti Lietuvos švietimui. Per du projekto etapus mes žengėme tik pirmą žingsnį. Manau, kad kitas mūsų žingsnis turėtų būti link šių mažų bendruomenių jungimosi ir talkinimo kitiems“.

Renginio metu Dr. Aurimas Marijus Juozaitis, Solveiga Grudienė bei Eglė Pranckūnienė pristatė tris jų rengtas knygas:

Knygų pristatymus kaip ir visą renginį lydėjo ne tik gera nuotaika, bet ir daug pačių įvairiausių aktyvių veiklų. Pavyzdžiui, projekto konsultantas Audrius Matiukas pakvietė konferencijos dalyvius vieni kitiems paaiškinti, kas yra „Lyderių laikas“. Liejosi raktiniai žodžiai: projektas, pokytis, galimybė, bendraminčiai, mokymasis, bendradarbiavimas, klanas, švietimo sekta...

Pietų pertraukos metu visi norintys galėjo dalyvauti ekskursijoje po Socialinių mokslų kolegiją.

O Solveiga Grudienė po knygos pristatymo surengė loteriją, kurios dėka trys atsitiktiniu būdu atrinktos šalies švietimo institucijos gaus projekto konsultantų nemokamas konsultacijas joms aktualiais klausimais.

Projekto partnerio Mokyklų tobulinimo centro direktorė Eglė Pranckūnienė, pristatydama filmą „Lyderių laikas 2: Lyderiu gali tapti kiekvienas!“, atkreipė dėmesį į tai, jog šis filmas yra skirtas apžvelgti visą projektą, atskiras projekto veiklas pamatyti kaip visumą: „Šis filmas yra tarsi pasižiūrėjmas į mūsų bendrai nueitą kelią projekto kūrėjų ir dalyvių akimis. Jis sukurtas taip, kad per kelių projekto dalyvių, įsitraukusių į ne vieną projekto veiklą, augimą, per jų lyderystės kelią, mes pamatome ir kas vyko visame projekte“.

Po filmo peržiūros MTC programų direktorė Marina Vildžiūnienė kalbėjo: „Mes visi įsikvėpiam ne tik žiūrėdami šį filmą, bet ir tuos visus metus vieni kitus sutikę, būdami kartu, džiaugdamiesi tuo, ką pasiekėm. Tačiau įsikvėpiam tam, kad įkvėptume kitus“. Auditorija buvo pakviesta vienu žodžiu įvardinti projekto ar filmo labiausiai įkvėpusį dalyką. Vienas per kitą aidėjo žodžiai: iniciatyvumas, entuziazmas, norėti, bendradarbiavimas, dermė, dalinimasis, įsitraukimas, visi savi, laimės jausmas, tikrazmas.

Renginio nuotraukas, pristatymų skaidres ir filmą rasite užsukę ČIA.

Virga Mačėnaitė-Luckienė

www.lyderiulaikas.smm.lt