Tinklalapio logotipas
Grįžti

Lietuvos studentai išlydėti į universiadą Pietų Korėjoje
event 2015-06-25 domain Švietimo ir mokslo ministerija

Lietuvos studentai išlydėti į universiadą Pietų Korėjoje

 Birželio 23 d. į Pietų Korėjoje vyksiančią Pasaulio studentų Universiadą išlydėta Lietuvos studentų delegacija. Mūsų šaliai atstovaus 71 sportininkas. Jie pasirengę pademonstruoti geriausius rezultatus šešiose sporto šakose – lengvojoje atletikoje, dziudo, plaukimo, irklavimo, vyrų krepšinio ir rankinio rungtyse. Universiada vyks liepos 3-14 dienomis.

„Mes visi didžiuojamės Lietuvos sportiniais pasiekimais,  taip pat ir jaunųjų sportininkų laimėjimais, kurie garsina mūsų šalį pasaulyje. Tvirtus žingsnius į profesionalųjį sportą  jauniesiems sportininkams padeda žengti aukštosios mokyklos, nuosekliai ir kryptingai ugdančios sportininkus, – sako švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė. - Tad linkime jauniesiems sportininkams Pasaulio studentų Universiadoje susitelkimo, ryžto laimėti ir garbingai atstovauti Lietuvai“.

Lietuvos studentų sporto asociacijos prezidentas Česlovas Garbaliauskas teigė, kad šiemet į universiadą vyksta tik geriausi atletai.

„Į Universiadą vyksta patys geriausi sportininkai tiek lengvosios atletikos, tiek dziudo rungtyse. Lietuvos studentų krepšinio rinktinę galima pavadinti antrąja Lietuvos krepšinio rinktine. Iš jos visą laiką tikimąsi labai daug“, – teigė LSSA prezidentas.

Prieš dvejus metus Kazanėje vykusioje Universiadoje lietuviai iškovojo 6 aukso, 1 sidabro ir 4 bronzos medalius.

Lietuvos sportininkų dalyvavimą  Universiadoje remia Švietimo ir mokslo ministerija.

 Švietimo ir mokslo ministerijos

Komunikacijos skyrius

El. paštas info@smm.lt