Tinklalapio logotipas
Grįžti

Su Kauno regiono mokyklų vadovais susitikusi A. Pitrėnienė: esu nusiteikusi labai pozityviai
event 2015-07-03 domain Švietimo ir mokslo ministerija

Su Kauno regiono mokyklų vadovais susitikusi A. Pitrėnienė: esu nusiteikusi labai pozityviai

Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė penktadienį susitiko su Kauno miesto meru  Visvaldu Matijošaičiu, mero pavaduotojais, tarybos nariais, savivaldybės administracijos specialistais, o vėliau – ir su Kauno regiono bendrojo ugdymo mokyklų, ikimokyklinių įstaigų, profesinių mokyklų vadovais. Per susitikimus aptartos pagrindinės švietimo problemos – klasės krepšelio įvedimas, priešmokyklinis ugdymas, mokyklų tinklo pertvarka. Pokalbių metu ne tik buvo išsakytas pritarimas švietimo ir mokslo ministrės vykdomiems darbams, bet ir pateikti siūlymai, rekomendacijos.

„Susitikimai Kaune mane, kaip ministrę, nuteikė labai pozityviai. Išgirdau Kauno miesto problemas, gavau daug pasiūlymų, kaip galėtume padaryti dar geriau. Pokalbiai iš tiesų buvo konstruktyvūs, sutarėme visi dirbti kartu dėl bendro tikslo“, - kalbėjo švietimo ir mokslo ministrė.

Kauno miesto savivaldybės tarybos nariai pristatė planą, kaip spręs ikimokyklinio ugdymo problemą. Jie planuoja per dvejus metus sudaryti sąlygas visiems vaikams lankyti ikimokyklines grupes. Taip pat buvo aptarta mokyklų tinklo pertvarka. Savivaldybės nariai pažymėjo, kad darbai vyksta sklandžiai.

Vėliau švietimo ir mokslo ministrė bendravo su Kauno bendrojo lavinimo mokyklų, darželių ir profesinių mokyklų vadovais. Susitikimo metu Kauno miesto Tarybos posėdžių salė buvo sausakimša. A. Pitrėnienė pristatė pagrindinius ministerijos darbus. Daugiausia domėtasi priešmokykliniu ir neformaliuoju ugdymu, klasės krepšelio įvedimu ir jo apskaičiavimo tvarka, apmokamu mokytojų pavadavimu. 

Švietimo ir mokslo ministerijos

Komunikacijos skyrius

Tel. 8 615 15251

El. p. info@smm.lt