Tinklalapio logotipas
Grįžti

Į kūrybinę edukacinę stovyklą Vilniuje rinksis lituanistinio švietimo mokytojai
event 2015-07-03 domain Ugdymo plėtotės centras

Į kūrybinę edukacinę stovyklą Vilniuje rinksis lituanistinio švietimo mokytojai

Liepos 6 d. Vilniuje prasideda savaitę truksianti kūrybinė edukacinė stovykla lituanistinio švietimo mokytojams. Tai Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos ir Ugdymo plėtotės centro įgyvendinamo projekto „Pedagogų kvalifikacijos tobulinimo ir perkvalifikavimo sistemos plėtra (II etapas)“ renginys, kuriuo siekiama sudaryti galimybes pedagogų kvalifikacijos tobulinimui, bendradarbiavimui ir gerosios patirties mainams tarp Lietuvoje ir užsienyje dirbančių lituanistinio švietimo srityje specialistų.

Į stovyklą rinksis Lietuvos mokytojai, dirbantys su užsieniečių vaikais, su grįžusiais iš užsienio vaikais, taip pat atvykstantys iš Didžiosios Britanijos, Airijos, Lenkijos, Belgijos, Norvegijos, Švedijos neformaliojo lituanistinio švietimo mokytojai ir užsienio formaliojo lituanistinio švietimo mokytojai, vykdantys neformaliojo ugdymo veiklas.

Kūrybinėje edukacinėje stovykloje bus analizuojamos kultūrinio tapatumo, tarpkultūrinio pažinimo, amžiaus tarpsnių ypatumų, tėvų ir bendruomenės vaidmens temos. Dirbdami įvairiais metodais (triadų, atviros erdvės, teatro, rato, pasaulio kavinės, istorijų pasakojimo) 50 Lietuvos ir užsienio lituanistinio švietimo mokytojų turės galimybę ne tik susipažinti su parengtomis lituanistinio ugdymo mokomosiomis priemonėmis, pagilinti žinias apie neformaliojo ugdymo metodinius principus, bet ir pasidalinti gerąja lituanistinio švietimo patirtimi, kurti ir išbandyti lituanistinio ugdymo scenarijus, numatyti bendras veiklas.

Linkime stovyklos dalyviams gražių akimirkų, įdomių pranešimų, rezultatyvių diskusijų, prasmingo laiko.

Giedrė Tumosaitė, projekto „Pedagogų kvalifikacijos tobulinimo ir perkvalifikavimo sistemos plėtra (II etapas)“ veiklos vadovė