Tinklalapio logotipas
Grįžti

A. Pitrėnienė: regionų aukštosios mokyklos – bendruomenių jaunystės ir gyvybės centras
event 2015-07-03 domain Švietimo ir mokslo ministerija

A. Pitrėnienė: regionų aukštosios mokyklos – bendruomenių jaunystės ir gyvybės centras

Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė penktadienį bendravo su Rietavo meru Antanu Černeckiu, savivaldybės švietimo padalinio ir Rietavo švietimo įstaigų ir švietimo skyrių vadovais. Susitikimų metu kalbėta apie priešmokyklinį ugdyma, klasės krepšelį, neformaliojo vaikų švietimo plėtrą, mokyklų tinklo pertvarką.

Vėliau švietimo ir mokslo ministrė apsilankė Žemaitijos kolegijoje, kur aptarė aktualius šiai aukštajai mokyklai klausimus – studijų programas, studentų skaičių, populiariausias studijų kryptis.

„Regionuose esančių aukštųjų mokyklų svarba yra didžiulė, jos suteikia savivaldybėms gyvybę, veikia kaip gyventojų traukos centras. Regionuose pasilieka jaunos šeimos, atvyksta studijuoti jaunimas. Tokios aukštosios mokyklos yra bendruomenių jaunystės ir gyvybės centras“, - teigė A. Pitrėnienė.

Švietimo ir mokslo ministrė pasidžiaugė, kad Žemaitijos kolegija turi modernias laboratorijas ir ruošia gerus specialistus, kuriuos vertina ir regiono verslininkai, glaudžiai bendradarbiaujantys su šia aukštąja mokykla. 

Švietimo ir mokslo ministerijos

Komunikacijos skyrius

Tel. 8 615 15251

El. p. info@smm.lt