Tinklalapio logotipas
Grįžti

bernardinai.lt: Lietuvos moksleivių sąjunga ir ISIC Lietuva pradeda darbą kartu dėl mokiniams skirtų pažymėjimų
event 2015-07-07 domain Švietimo informacinių technologijų centras

bernardinai.lt: Lietuvos moksleivių sąjunga ir ISIC Lietuva pradeda darbą kartu dėl mokiniams skirtų pažymėjimų
ISIC Lietuva džiaugiasi galėdama bendradarbiauti su Lietuvos moksleivių sąjunga (LMS). Bendradarbiavimas leis mokiniams ir mokykloms įsilieti į tarptautinę bendruomenę, naudotis šiuolaikinius poreikius atitinkančiais ISIC pažymėjimais, kuriuose integruotos modernios technologijos.
 
„Visada siekiame inovacijų ir pokyčių mokykloje tam, kad tiek mokymosi procesas, tiek neformaliuoju būdu įgyjamos žinios ir patirtis mokiniams būtų kuo patrauklesni ir lengviau prieinami. ISIC pažymėjimas – puiki galimybė mokiniams pramogauti, keliauti, lankytis įvairiose edukacinėse programose, naudotis šiuolaikinėmis technologijomis ir maksimaliai išnaudoti mokykloje suteikiamą laiką nuolatiniam tobulėjimui ir pasaulio pažinimui. Šis pažymėjimas atveria galimybių duris. Dėl šios priežasties Lietuvos moksleivių sąjunga, bendradarbiaudama su ISIC Lietuva, mokykloje sieks sukurti jaukią ir inovatyvią aplinką“, – bendradarbiavimu džiaugiasi Lietuvos moksleivių sąjungos prezidentė Akvilė Burneikaitė.
 
„Norime išlaikyti balansą tarp mokinių norų, jų tėvų ir mokyklų poreikių. Dėl šios priežasties atsižvelgėme į galimybę nustatyti mokinio finansus, į pažymėjimą taip pat gali būti integruotos saugumą ir efektyvią duomenų sklaidą užtikrinančios technologijos. Mokyklos bendruomenei vieningai nusprendus, siūlome jų poreikius atitinkantį, į vieną pažymėjimą telpantį jiems reikalingų paslaugų paketą“, – teigia L. Domarkė.
 
ISIC mokinio pažymėjimas – mokinio statusą įrodantis pažymėjimas, leidžiantis naudotis per 40 000 nuolaidų visame pasaulyje ir 1000 nuolaidų Lietuvoje. Mokinį lengva identifikuoti tiek mokyklos ribose, tiek 120 pasaulio šalių. Turintiems ISIC pažymėjimą mokiniams ISIC Lietuva bendruomenė paruošusi skatinimo sistemą – geriausiems mokyklos mokiniams skirtą ISIC stipendiją.
 
ISIC Lietuva siekia, kad moksleiviai galėtų naudotis visomis jų poreikius atitinkančiomis nuolaidomis. Šiuo metu laukiama Švietimo ir mokslo ministerijos sprendimo dėl galimybės Lietuvos mokiniams su ISIC mokinio pažymėjimu gauti nuolaidą naudojantis Lietuvos viešuoju transportu.