Tinklalapio logotipas
Grįžti

Geriausio socialinio darbuotojo konkursas
event 2015-07-15 domain Švietimo informacinių technologijų centras

Geriausio socialinio darbuotojo konkursas

Jau antrus metus iš eilės Socialinės apsaugos ir darbo ministerija vykdo akciją „Geriausio socialinio darbuotojo rinkimai“. Akcijos metu visų šalies socialinių paslaugų įstaigų, nevyriausybinių organizacijų, savivaldybių, seniūnijų, bendruomenių atstovai bei gyventojai gali teikti savo kandidatą ar kandidatus geriausio socialinio darbuotojo vardui pelnyti.

Nugalėtojai bus renkami 6 skirtingose nominacijose pagal klientų grupes: už darbą su vaikais, senjorais, neįgaliaisiais, šeimomis, bendruomene bei už darbą su patiriančiais krizę. Nugalėtojus išrinks vertinimo komisija.

Geriausio socialinio darbuotojo vardą pelnę socialiniai darbuotojai rugsėjo 27-ąją – Lietuvos socialinio darbuotojo dieną – iškilmingame renginyje bus apdovanoti aukščiausiu Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos įsteigtu apdovanojimu – „Gerumo žvaigžde“ ir socialinės apsaugos ir darbo ministrės Algimantos Pabedinskienės padėkos raštais.

Savo kandidatūras galima teikti nuo 2015 m. birželio 26 d. iki 2015 m. rugpjūčio 20 d. imtinai, adresu post@socmin.lt (laiško temos laukelyje prašome parašyti konkurso pavadinimą).

Kandidatus gali teikti tiek fiziniai asmenys, bendruomenių nariai, tiek nevyriausybinės ar valstybinės institucijos.

Geriausio 2015 m. socialinio darbuotojo rinkimų kriterijai

Geriausio socialinio darbuotojo rinkimų naujienlaiškis

Geriausio socialinio darbuotojo rinkimai 2014 m.

Daugiau informacijos galima rasti Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos svetainėje www.socmin.lt