Tinklalapio logotipas
Grįžti

Atnaujinamas vaikų ir jaunimo socializacijos projektų konkursas
event 2015-07-17 domain Švietimo ir mokslo ministerija

Atnaujinamas vaikų ir jaunimo socializacijos projektų konkursas

Švietimo ir mokslo ministerija skelbia vaikų ir jaunimo socializacijos projektų 2015 metams konkursą. Visuomeniškumą, savanorystę ir sveikatingumą skatinantiems projektams šiemet bus paskirstyta 100 tūkst. eurų. Konkursas šiemet skelbiamas pirmą kartą po septynerių metų pertraukos.

„Pirmą kartą po ilgo laikotarpio vėl atnaujinome socializacijos projektų konkursą. Pradedame atstatyti lėšas vaikų socializacijai, sieksime, kad jų būtų ir daugiau. Labai džiaugiuosi, kad projektus gali teikti mokyklos ir nevyriausybinės organizacijos. Visus kviečiu aktyviai konkurse dalyvauti“, – sako švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė.

Finansavimo konkursu siekiama vaikams ir jaunimui sudaryti sąlygas socializuotis, išreikšti save ir įsitraukti į prasmingą veiklą. Numatoma remti mokyklų savivaldą, socializacijai palankią aplinką, sveikatingumą ir fizinį aktyvumą skatinančius projektus.

Paraiškas konkursui kviečiamos teikti švietimo paslaugas galinčios teikti viešosios įstaigos, asociacijos ir nevyriausybinės organizacijos, taip pat mokyklos, turinčios patirties įgyvendinti neformaliojo vaikų švietimo veiklas regioniniu ir nacionaliniu lygiu.

Paraiškas galima teikti iki 2015 m. liepos 30 d. 16:00 val. Lietuvos vaikų ir jaunimo centrui adresu: Konstitucijos pr. 25, LT-08105 Vilnius arba elektroniniu paštu: projektai@lvjc.lt. Ant voko turi būti nurodyta: „Vaikų ir jaunimo socializacijos 2015 metų konkursui”.

Vaikų ir jaunimo socializacijos 2015 metų konkurso sąlygas galima rasti čia.

Daugiau informacijos apie konkursą galima teirautis el. paštu projektai@lvjc.lt arba tel. Nr. +370 5 2755322.

 
Švietimo ir mokslo ministerijos
Komunikacijos skyrius
El. paštas info@smm.lt