Tinklalapio logotipas
Grįžti

Ministrė A. Pitrėnienė: vadovėlių vertinimo ir įsigijimo tvarka turi būti aiškiai reglamentuota
event 2015-07-22 domain Švietimo ir mokslo ministerija

Ministrė A. Pitrėnienė: vadovėlių vertinimo ir įsigijimo tvarka turi būti aiškiai reglamentuota

Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė trečiadienį susitiko su Lietuvos leidėjų asociacijos atstovais ir aptarė vadovėlių leidybos klausimus. Švietimo ir mokslo ministerija šiuo metu rengia projektą, kuriame bus numatyta vadovėlių rengimo, vertinimo ir įsigijimo tvarka.

„Vadovėlių bei mokymo priemonių įvertinimo ir aprūpinimo jais tvarka turi būti aiškiai reglamentuota. Todėl projekte bus aiškiai apibrėžtas jų vertinimo ir įsigijimo kontrolės mechanizmas, atsiras konkrečios vadovėlių vertintojų teisės ir pareigos. Švietimo ir mokslo ministerijai paruošti šį projektą padės leidėjai ir mokyklų atstovai“, - pažymėjo A. Pitrėnienė.

Švietimo ir mokslo ministerija parengtą naują tvarką rugpjūčio mėnesio antroje pusėje aptars su Lietuvos leidėjų asociacija. Susitikimo metu leidyklos taip pat pristatys naujas mokymo priemones.

Ministrė A. Pitrėnienė su Lietuvos leidėjų asociacijos atstovais kalbėjo ir apie elektroninių mokymo priemonių įsigijimo reglamentavimą. Taip pat nuspręsta išanalizuoti mokymo priemonėms skirtų lėšų panaudojimą mokyklose.

Švietimo ir mokslo ministerijos

Komunikacijos skyrius

Tel. 8 615 15251

El. paštas info@smm.lt