Tinklalapio logotipas
Grįžti

A. Pitrėnienė pasveikino lietuvius, laimėjusius bronzinę taurę Specialiosios olimpiados futbolo turnyre
event 2015-08-11 domain Švietimo ir mokslo ministerija

A. Pitrėnienė pasveikino lietuvius, laimėjusius bronzinę taurę Specialiosios olimpiados futbolo turnyre

Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė antradienį susitiko su Kauno socialinių paslaugų ir statybos verslo darbuotojų profesinio rengimo centro specialiosios olimpiados vaikinų futbolo komanda, kuri Švedijoje vykusiame specialiosios olimpiados tarptautiniame turnyre užėmė trečiąją vietą savo grupėje, į priekį praleisdama tik dvi turnyro šeimininkų komandas. Lietuviai buvo apdovanoti bronzos medaliais ir turnyro taure. Ši vaikinų futbolo komanda specialiosios olimpiados turnyre dalyvavo jau antrą kartą.

„Džiaugiuosi, kad profesinės mokyklos savo auklėtinius moko ne tik amato, bet ir suteikia galimybę sportuoti, užsiimti menais ar kita veikla. Kauno socialinių paslaugų ir statybos verslo darbuotojų profesinio rengimo centras nepabijojo dar kartą išbandyti savo jėgas su kitomis Europos komandomis, vaikinai nuvažiavo ir laimėjo. Savo pasiekimais jie ne tik populiarina profesinę mokyklą, bet ir garsina Lietuvą už jos ribų“, - kalbėjo A. Pitrėnienė, komandai bei treneriams įteikusi Švietimo ir mokslo ministerijos atminimo dovanas.

Lietuviai kasdien žaidė bent po dvi rungtynes. Komandos kapitonas Vytautas Čereška teigė, jog turnyras neišvargino, priešingai – džiaugėsi antrą kartą apsilankęs Švedijoje bei tokio masto renginyje. „Tai – didžiausias turnyras, kuriame teko dalyvauti, stadionas taip pat didelis, nepaprastas jausmas ten žaisti. Patiko ir kelionė keltu, sportininkams skirti renginiai. Futbolą žaidžiu nuo mažens, profesinio rengimo centro komandai priklausau jau ne vienerius metus. Jau sulaukėme kvietimo dar kartą pasirodyti šiame turnyre“, - teigė 22 metų vaikinas, šiemet baigęs apdailos mokslus ir įstojęs mokytis staliaus profesijos.

Specialiosios olimpiados turnyras liepos 11–18 dienomis vyko Geteborgo mieste, Švedijoje. Jame dalyvavo 1755 futbolo komandos iš 75 šalių.

Švietimo ir mokslo ministerijos

Komunikacijos skyrius

Tel. 8 615 15251
El. paštas info@smm.lt