Tinklalapio logotipas
Grįžti

Prieš naujus mokslo metus – metodinių dienų ciklas apie mokinių mokymosi gerinimą
event 2015-08-21 domain Švietimo ir mokslo ministerija

Prieš naujus mokslo metus – metodinių dienų ciklas apie mokinių mokymosi gerinimą
Rugpjūčio 24–28 dienomis Švietimo ir mokslo ministerija kartu su Ugdymo plėtotės centru Vilniuje organizuoja metodinių dienų ciklą „Mokinių mokymosi gerinimas: ką galime padaryti?“. Metodinės dienos skirtos savivaldybių metodinių būrelių pirmininkams, švietimo skyrių, švietimo centrų ir švietimo pagalbos tarnybų specialistams.

„Tai svari pagalba mokyklai. Prieš pat naujus mokslo metus iš visos Lietuvos susirinkę atsakingi švietimo specialistai, – o jų laukiama išties nemažai, jau dabar užsiregistravusių yra beveik 500, – su ministerijos, Ugdymo plėtotės centro darbuotojais, aukštųjų mokyklų dėstytojais, mokytojų asociacijų atstovais aptars svarbiausias ugdymo turinio, bendrųjų programų naujoves, brandos egzaminų rezultatus, kartu ieškos sprendimų, kaip pagerinti mokinių ugdymą. Įsiklausysime į seminaro dalyvių nuomonę, kokios metodinės pagalbos mokytojams dar trūksta, visokeriopai jiems padėsime, kad kartu atrastume geriausius sprendimus, pagerinančius ugdymo kokybę“, – sako švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė.

Rugpjūčio 24 d. 12 val. Ugdymo plėtotės centro fojė (M. Katkaus g. 44, Vilnius) švietimo ir mokslo ministrė atidarys fotografijų parodą „Lietuvos švietimo aktualijos“ ir pasveikins visą savaitę vyksiančių metodinių dienų dalyvius.

Metodinių dienų tikslas – pristatyti ugdymo aktualijas, ieškoti būdų, kaip pagerinti mokinių mokymąsi, teikiant pagalbą mokytojams numatyti, kaip jie bus įgyvendinami.

Metodinės dienos vyks:

rugpjūčio 24 d. 10 val. – Socialinis ir dorinis, rengimo šeimai ir lytiškumo, etnokultūrinis ugdymas (Ugdymo plėtotės centre, M. Katkaus g. 44, Vilnius), Užsienio kalbos (ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto II rūmuose, 113 auditorijoje, Arklių g. 18, Vilnius);

rugpjūčio 25 d. 10 val. – Matematika ir informacinės technologijos (Ugdymo plėtotės centre, M. Katkaus g. 44, Vilnius);

rugpjūčio 26 d. 10 val. – Gamtos mokslai (Ugdymo plėtotės centre, M. Katkaus g. 44, Vilnius), Technologinis ir meninis ugdymas (Lietuvos edukologijos universiteto Gamtos, matematikos ir technologijų  fakultete, Studentų g. 39, Vilnius);

rugpjūčio 27 d. 10 val. – Ikimokyklinis ir pradinis ugdymas (Ugdymo plėtotės centre, M. Katkaus g. 44, Vilnius);

rugpjūčio 28 d. 10 val. – Lietuvių kalbos ir tautinių mažumų gimtosios kalbos (Lietuvos edukologijos universiteto Lituanistikos fakultete II rūmuose, T. Ševčenkos g. 31, Vilnius), Kūno kultūra (Ugdymo plėtotės centre, M. Katkaus g. 44, Vilnius). 

Metodinių dienų ciklą prieš rugsėjį Švietimo ir mokslo ministerija ir Ugdymo plėtotės centras tradiciškai rengia kasmet nuo 2012 metų. 

Švietimo ir mokslo ministerijos

Komunikacijos skyrius

Tel. (8 5) 219 1253

El. paštas info@smm.lt