Tinklalapio logotipas
Grįžti

Kvietimas dalyvauti Nordplus programoje, skirtoje Šiaurės ir Baltijos šalių bendradarbiavimui švietimo srityje
event 2015-08-25 domain Švietimo informacinių technologijų centras

Kvietimas dalyvauti Nordplus programoje, skirtoje Šiaurės ir Baltijos šalių bendradarbiavimui švietimo srityje
Skelbiamas papildomas kvietimas dalyvauti Nordplus programoje, skirtoje Šiaurės ir Baltijos šalių bendradarbiavimui švietimo srityje. 

Atkreipiame dėmesį, kad Nordplus Nordic Languges paprogramėje paraiškos bus priimamos iki 2015 m. spalio 1 d. 

Išsamesnę informaciją galima rasti Nordplus programos oficialioje svetainėje http://nordplusonline.org/News2/CALLS/Extraordinary-application-round-for-language-projects. 

Paraiškos teikiamos tik elektroniniu būdu paraiškų ir ataskaitų teikimo sistemoje „Espresso.

Susirasti partnerius bendradarbiavimui su Šiaurės šalimis padės Partnerių paieškos duomenų bazė. 

Nordplus Nordic Languges paprogramės tikslai yra remti veiklas, kurios gerina Šiaurės šalių kalbų - danų, norvegų ir švedų, supratimą tarp jaunimo bei rengti medžiagą, metodiką ir strategijas, padėsiančias gerinti kalbų mokymą ir mokymąsi visuose švietimo sektoriuose.

Šioje programoje gali dalyvauti Šiaurės ir Baltijos šalių organizacijos. Programa apima pačias įvairiausias veiklas, pvz., susitikimus, konferencijas, mokslinius tyrimus, mokomosios medžiagos kūrimą, kursus ir bet kokius projektus, kurie skatina Šiaurės kalbų formalųjį arba neformalųjį mokymą ir mokymąsi. Projektai turi turėti edukacinį poveikį, o taikymo sritys turi būti aprašytos danų, švedų arba norvegų kalbomis. 

Projekto partnerystę turi sudaryti ne mažiau kaip 3 Šiaurės arba Baltijos šalių organizacijos. Jeigu neturite partnerių bendradarbiavimui, juos padės susirasti Partnerių paieškos duomenų bazė. 

Pridedame lankstinuką su projektų, kuriuos anksčiau yra rėmusi Nordplus Nordic Languges paprogramės, pavyzdžiais.