Tinklalapio logotipas
Grįžti

Švietimo ir mokslo ministrė A. Pitrėnienė paskelbė mokslo metų pradžią
event 2015-09-01 domain Švietimo ir mokslo ministerija label_outline Aktualijos

Švietimo ir mokslo ministrė A. Pitrėnienė paskelbė mokslo metų pradžią

Vilniuje, Simono Daukanto aikštėje, vyko šventė „Beauštanti aušrelė“, skirta mokslo metų pradžiai, Laisvės dienai ir M. K. Čiurlionio 140-osioms gimimo metinėms. Šventės dalyvius sveikino Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė, prezidentas Valdas Adamkus, švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė, Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo pirmininkas Vytautas Landsbergis ir kiti garbūs svečiai.

„Siekime kokybės – tai yra pagrindinis šių mokslo metų tikslas. Vertinkime tai, ką duoda mokykla. Ir patys stenkimės: nuoširdžiai mokydamiesi ir kūrybiškai dirbdami. Kurkime savo svajonių mokyklą, kurioje gera kiekvienam. Tebūna tai palanki erdvė visiems bendruomenės nariams. Šiuos mokslo metus skelbiame mokyklos bendruomenės metais. Todėl kviečiu tėvelius būti aktyviais savo vaikų ir mokytojų pagalbininkais. Niekas taip nepaskatina vaiko stengtis, kaip tėvų pasitikėjimas ir padrąsinimas“, - sakė mokslo metų pradžią paskelbusi švietimo ir mokslo ministrė A. Pitrėnienė.

Daugiau kaip du dešimtmečius rengiamos šventės idėja – skatinti, kviesti besimokantį jaunimą, pedagogus, tėvus visus mokslo metus artimai bendrauti su klasikine muzika.

Koncerto metu iškiliausi šalies muzikiniai kolektyvai - Lietuvos nacionalinis simfoninis orkestras ir Kauno valstybinis choras, valstybinio pučiamųjų orkestro „Trimitas“ artistų grupė, vaikų ir jaunimo centro vokalinė grupė „Kivi“, solistai Virgilijus Noreika, Joana Gedmintaitė, birbynininkas Egidijus Ališauskas atliko M. K. Čiurlionio, Mykolo Kleopo Oginskio, Stasio Šimkaus, Juozo Pakalnio, Balio Dvariono ir kitų kompozitorių kūrinius. 

Švietimo ir mokslo ministerijos

Komunikacijos skyrius

Tel. 8 615 15251

El. paštas info@smm.lt