Tinklalapio logotipas
Grįžti

Mokslo metus pirmokai pradėjo stovyklaudami
event 2015-09-08 domain Švietimo informacinių technologijų centras

Mokslo metus pirmokai pradėjo stovyklaudami
Kasmetinė Šiaulių Didždvario gimnazijos pirmokų stovykla rugsėjo 2-3 d. sukvietė visus naujuosius gimnazijos mokinius, stovyklos vadovus ir mokytojus į Šiaulių „Napoleono” futbolo klubo stovyklavietę pirmosioms nepamirštamoms dienoms įsijungiant į mokyklos gyvenimą.

Pirmokai galėjo susipažinti su mokyklos istorija, neformaliomis veiklomis, taip pat išbandyti save, pažinti klasės draugus, dalyvaudami komandos formavimo žaidimuose, įvairiose rungtyse. Jiems pagelbėjo vyresnieji gimnazijos mokiniai, ne tik atsakydami į iškilusius klausimus, bet ir padėdami įvykdyti užduotis bei pasakodami apie mokyklos gyvenimą, tradicijas, renginius. Išlaikę visus išbandymus, 154 pirmokai buvo pakrikštyti žaismingoje ceremonijoje ir tapo tikraisiais didždvariečiais.

Jau 15 kartą organizuojamos stovyklos tikslas ne tik supažindinti pirmokus su mokyklos gyvenimu, sustiprinti klasių bendrumą, bet ir įdiegti Didždvario gimnazijoje puoselėjamas vertybes.

Stovyklą pimokai užbaigė parašydami laiškus sau į ateitį. Laiko kapsulė su jų laiškais bus atidaryta per Paskutinį skambutį. Dvi dienos pirmokams praėjo labai greitai ir atnešė naujų įspūdžių bei energijos prasidėjusiems naujiems mokslo metams.​