Tinklalapio logotipas
Grįžti

Europos Sąjungos mokytojų ir tyrėjų projektas ENGAGE
event 2015-09-11 domain Ugdymo plėtotės centras

Europos Sąjungos mokytojų ir tyrėjų projektas ENGAGE

Tarptautinis projektas ENGAGE skatina gamtos mokslų mokytojų bendruomenę susiburti interneto erdvėje, kurioje pateikiamos mokslo naujienos ir atviros prieigos mokymo priemonės, daug laisvai prieinamų kursų, kuriama mokytojų ir mokslininkų partnerystės sistema.

Projektu siekiama padėti mokytojams taikyti mokiniams aktualias šiuolaikinio mokslo žinias, ugdyti mokytojų kompetencijas, žinias ir praktinius įgūdžius taikant socialiai atsakingus tyrimus ir inovacijas, suformuoti tvirtą mokinių požiūrį į gamtos mokslų sritis, su kuriomis jie susidurs ateityje. 

Projektas orientuotas į tyrimais grindžiamą metodologiją, kuri suteikia mokiniams galimybę išreikšti save ir atsakingai priimti apgalvotus sprendimus.

ENGAGE – Europos Sąjungos bendrosios programos „Mokslas visuomenei“ projektas, siekiantis skatinti „RRI“ (Responsible Research and Innovation) – socialiai atsakingus tyrimus ir inovacijas. ENGAGE konsorciumas jungia 14 institucijų iš 12 šalių, turinčių didelę tyrinėjimais grindžiamo mokymo(si), socialiai atsakingų tyrimų ir inovacijų sklaidos, mokytojų rengimo ir programų kūrimo patirtį. Lietuvai šiame projekte atstovauja Lietuvos edukologijos universitetas.

Projekto svetainė http://www.engagingscience.eu/lt/

Ugdymo plėtotės centro informacija