Tinklalapio logotipas
Grįžti

Ugdymo plėtotės centre lankėsi delegacija iš Pietų Italijos
event 2015-09-15 domain Ugdymo plėtotės centras

Ugdymo plėtotės centre lankėsi delegacija iš Pietų Italijos

Rugsėjo 4–14 dienomis Lietuvoje viešėjo mokytojai ir švietimo darbuotojai iš Pietų Italijos: Jungtinio valstybinio Frascineto miesto instituto ir Technologijų pramonės instituto „Monaco“ (Kozencos miestas). Delegatai dalyvauja Eurocompass projekte.

Ugdymo plėtotės centre svečius sutiko ir su Lietuvos švietimo sistemos struktūra, edukologijos aktualijomis ir ugdymo programomis supažindino direktorius Giedrius Vaidelis, direktoriaus pavaduotojas Gražvydas Kazakevičius ir Ugdymo turinio skyriaus vedėja dr. Loreta Statauskienė. Svečiai domėjosi mokytojų darbo sąlygomis Lietuvos mokyklose, didžiausiais iššūkiais, su kuriais šiuo metu susiduria pedagogai (patyčiomis, mokyklos nelankančiais vaikais, integracija, darbu su problemiško elgesio vaikais ir pan.), dalijosi savo patirtimi, sukaupta ilgus metus dirbant Kalabrijos regiono mokyklose.

Vizito Lietuvoje metu buvo surengti įvairūs susitikimai, paskaitos, kursai, diskusijos su Lietuvos mokytojais, švietimo sistemos darbuotojais, mokslininkais. Buvo ieškoma galimybių ir toliau bendradarbiauti bei dalytis pasiekimais.

Ugdymo plėtotės centro informacija